YouTuber Ruhi Çenet, Gelen Eleştirilere Açıklama Yaptı!

YouTuber Ruhi Çenet, Gelen Eleştirilere Açıklama Yaptı

Ülkemizde bilim ve evren ile ilgili videolar paylaşan ve YouTube‘da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Ruhi Çenet, kendisine yöneltilen eleştirilere, çektiği video ile tek tek yanıt verdi.

YouTube’da 2 milyondan fazla abone kitlesi bulunan ve son günlerde şahsına yönelik hiç olmadığı kadar ağır ve hakaret boyutuna varan kötü yorumlar alan Ruhi Çenet, tüm eleştirilere cevap verdi. Ruhi Çenet’in Udemy üzerinden online YouTube eğitim seti satmaya başlamasından sonra adeta eleştirilerin odağı oldu.

Videoyu paylaşmadan önce, Ruhi Çenet’in küfürlü yorumları da okuduğunu belirtmemizde fayda var. Açıkçası kendisini YouTube üzerinde 4-5 bin takipçisi varken takip etmeye başlayanlardan biri olarak eleştirileri acımasız bulduğumu belirtmeliyim. Çenet’in videoda bir cümlesi var ki 13 dakikalık videonun özeti olabilir: “Ben bir dizide yüzü güzel diye tanınıp ünlü olan biri değilim. Bulunduğum konuma tırnaklarımla kazıyarak geldim.”

İŞTE RUHİ ÇENET’İN ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİĞİ VİDEO:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21. Yüzyılın En Kanlı Ay Tutulması 27 Temmuz'da!

21. Yüzyılın En Uzun Kanlı Ay Tutulması 27 Temmuz’da!

Operatörler'den 15 Temmuz Hediyeleri Neler Olacak?

Operatörler’den 15 Temmuz Hediyeleri Neler Olacak?