YouTube, Uygulaması İçin Gizli Mod Özelliğini Test Ediyor

YouTube, Uygulaması İçin Gizli Mod Özelliğini Test Ediyor

Google’ın bünyesinde bulunan ve dünya’nın en çok kullanılan video paylaşım sitesi YouTube, tıpkı bir internet tarayıcısı gibi kendi mobil uygulamasında da gizli mod özelliğini deneyecek.

Google’ın web tarayıcısı Chrome ve dijital klavyesi Gboard’da bulunan gizli mod özelliği, kullanıcılara dijital aktivitelerinin kayıt altına alınmaması seçeneği sunuyor. YouTube’un Android uygulamasına uyarlanan özellik, kullanıcıların arama ve izleme geçmişlerinin kaydedilmemesini sağlayacak.

YouTube, Uygulaması İçin Gizli Mod Özelliğini Test Ediyor

YouTube’un mobil uygulamalarında bu seçenekler halihazırda mevcuttur. Dilerseniz Ayarlar > Geçmiş ve Gizlilik yolunu takip ederek, izleme geçmişi ve arama geçmişinizi durdurabilirsiniz ancak YouTube editörleri bu işlemleri daha kolay yöntem ile yapmanız için böyle bir özelliği geliştiriyor.

Şu an için sınırlı sayıda kullanıcıyla test edilen Gizli Mod seçeneği, YouTube’un Android uygulamasının sağ üstünde bulunan profil fotoğrafına tıklanarak devreye sokulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Telekom ve Turkcell'den Ramazan Hediyeleri!

Türk Telekom ve Turkcell’den Ramazan Hediyeleri!

PUBG Mobil Güncellendi: İkinci Harita Eklendi!

PUBG Mobile Güncellendi: İkinci Harita Eklendi!