Error 522 Ray ID: 4d96204e6ab89d3c • 2019-05-19 12:38:39 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 YouTube, Size Ne Kadar Süre Video İzlediğinizi Göstericek! - Portal Genç
Kapat


YouTube, Size Ne Kadar Süre Video İzlediğinizi Göstericek!

Anasayfa Mobil YouTube, Size Ne Kadar Süre Video İzlediğinizi Göstericek!
YouTube, Size Ne Kadar Süre Video İzlediğinizi Göstericek!

YouTube, yeni gelen ‘izleme vakitsi’ özelliği ile beraber kullananlara günlük, haftalık ya da ortalama ne kadar video izlediklerini görme olanağı tanıyor.

Günümüzde pek çok program, kullananlara programda ne kadar vakit geçirdiğini işaret ediyor ve kendini denetim edemeyen kullanıcıların kendilerine bir kullanım limiti belirlemelerine imkân veriyor. Hem de Apple, mobil işletim düzeneğinin yeni sürümü iOS 12 ile kullanıcıları bütün akıllı telefon kullanım alışkanlıklarını denetim etmeye çağrı ediyor.

YouTube, Size Ne Kadar Süre Video İzlediğinizi Göstericek!

Zaman denetimünün bu denli önemsendiği bir dönemde dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube’un da kullananlara program istatistiklerini göstermemesi beklenemezdi. Yeni bir güncelleme alan YouTube, kullanıcıların programlamayı ne sık sık kullandıklarını görmelerine ve bir kullanım limiti koymalarına imkân tanıyor.

Tek yapmanız gereken YouTube mobil programsını açtıktan sonra sağ üstte tespit edilen profil fotoğrafına tıklamak ve ‘İzleme vakitsi’ isimli seçeneğe dokunmak. YouTube, bugünkü, dünkü ve geride bıraktığımız haftaki toplam izleme vakitnize ek olarak günlük ortalama ne kadar video izlediğinizi de işaret ediyor. Dilerseniz alçakta tespit edilen seçeneklerden YouTube’un sizi belirli bir vakit video izledikten sonra uyarmasını sağlayabiliyorsunuz.

2 0 1 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir