YouTube, “Müzik Listeleri” Adında Yeni Bir Özelliğini Kullanıma Sundu!

YouTube'dan Müzik Severler İçin Harika Bir Özellik

YouTube, ‘Müzik Listeleri’ adındaki hem yerel hem de global müzik trendlerini kaçırmak istemeyen kişiler için yeni özelliğini hizmete sundu.

Çevirimiçi müzik dinleme platformlarına gözdağı vermek istmeyen YouTube, yeni bir özelliğini kullanıma sundu. Spotify ve Apple Music’in çevirimiçi müzik uygulamalarına karşı YouTube, kullanıcılarına 44 farklı bölgedeki müzik trendlerine anında bu özellik üzerinden erişebilirsiniz.

YouTube'dan Müzik Severler İçin Harika Bir Özellik

‘Müzik Listeleri’ adını taşıyan özellik kullanıcılara 44 farklı ülkedeki trend olan müzik videolarını, en iyi şarkıları, en iyi müzik videolarını ve en iyi sanatçıları görme imkanı tanıyor. Müzik Listeleri, YouTube Mix’lerin aksine kişisel olarak değil, tamamen bölgesel olarak oluşturuluyor.

Ayrıca YouTube’un kullanıma sunduğu Müzik Listeleri’nin bir diğer güzel özelliği ise YouTube kullanıcılarının yalnızca bulundukları bölgedeki değil, özelliğin sunulduğu tüm bölgelerdeki listelere ulaşabiliyor olmaları. Yani demem şu ki Türk bir kullanıcı Türkiye’de yayınlanan en iyi müzikler dışında dilerse Tanzanya’daki en iyi şarkıları görüntüleyebilir, dilerse de ABD’nin müzik trendlerini inceler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Drive Gitti, Yerine Google One Geldi!

Google Drive Gitti, Yerine Google One Geldi!

Dolar 4,40 Oldu Twitter'da Tepkiler Çığ Gibi Yükseldi!

Dolar 4,40 Oldu Twitter’da Tepkiler Çığ Gibi Yükseldi!