YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

Ülkemizin çevrimiçi yemek satışı alanında lider şirketlerden olan Yemeksepeti.com, çok garip bir hataya imza atarak birkaç saat boyunca hizmet veremedi.

Yemek yapmaya üşenen ya da buna vakti olmayan insanların bir numaralı tercihi, genelde Yemeksepeti.com’a girip buradan sipariş vermek olur. Biraz önce kahvaltı ya da öğle yemeği için siteye girmek isteyenler, çok ilginç bir hatayla -aslında hata da demeyelim, unutkanlığın bir sonucu- karşılaştılar: Domainin süresi dolan site, kullanıcıları Register.com’a yönlendirdi.

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

Siteyi Whois üzerinden kontrol ettiğimizde, 30 Kasım 2017 tarihli bir son değişiklik olduğunu görüyoruz. Bu değişiklik de muhtemelen domainin süresinin uzatıldığı anlamına geliyor.

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

Bunun dışında sitenin hacklenerek işlevsiz bir hale getirildiğine yönelik söylentiler de bulunuyor fakat bu şimdilik kenarda bir iddia olarak kalsın. Zaten gün içerisinde siteden resmi bir açıklama gelecektir.

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı? YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

Şu an siteye tekrar erişilebildiğini de tekrar belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elon Musk, Bitcoin'in Kimin Bulduğunun Açıklamsını Yaptı!

Elon Musk, Bitcoin’in Kimin Bulduğunun Açıklamsını Yaptı!

UEFA, Şampiyonlar Ligi'nin Saatlerini Değiştirdi! - Portal Genç

UEFA, Şampiyonlar Ligi’nin Saatlerini Değiştirdi!