WhatsApp Ücretli Oluyor Mesajları ile Bilgileriniz Çalınabilir!

WhatsApp Ücretli Oluyor Mesajları ile Bilgileriniz Çalınabilir! - Portal Genç

WhatsApp’ın kullanımda olduğu süre boyunca hiçbir şekilde reklam veya ücretli içerik bulunmamaktadır. Ancak gelen asılsız mesajlar kullanıcıları WhatsApp ücretli olma yolunda mağdur etmeye çalışıyorlar.

Evet biliyoruz ki WhatsApp’ın yayın dönemine başladığı ilk zamanlar ayarlar kısmında WhatsApp Eylül ayında ücretli oluyor şeklinde bir bildirim vardı. Ve WhatsApp bu bildirimi kaldırıp kullanıcılara ücretsiz ve kaliteli mesajlaşma performansı sundu.

Son günlerde ise bazı kişiler tarafından asılsız bir şekilde gönderilen mesajlarda WhatsApp’ın yıllık 0,99 dolar olacak. Şeklinde mesajlar gönderilmeketedir. Bu durum WhatsApp tarafından hiçbir alakası bulunmamaktadır.

Ayrıca gönderilen mesajda tuzaklı bir yönlendirme linki bulunmaktadır. Bu linke tıkladığınız an ise tüm bilgileriniz çalınabilir.

GÖNDERİLEN MESAJ ŞU ŞEKİLDE;

“Aboneliğiniz sona erdi. Hesabınızı doğrulamak ve 0,99 dolar karşılığında ömür boyu abonelik almak için bu bağlantıya tıklayın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NTV Spor, Discovery Channel'a Satılıyor! - Portal Genç

NTV Spor, Discovery Channel’a Satılıyor!

Apple'ın Mağazasında iPhone X'u Isırınca Patladı! - Portal Genç

Apple’ın Mağazasında iPhone X’u Isırınca Patladı!