Beğendim Kızgın

Vodafone’dan Ramazan Ayı İçin ‘Sosyal Pass’ Kampanyası!

Vodafone'dan Ramazan Ayı İçin 'Sosyal Pass' Kampanyası

Geçtiğimiz gün Turkcell ve Türk Telekom gibi önde gelen marka operatör şirketlerinin kullanıcılarına dağıttığı internet hediyesini duyurmuştuk hemen sonrasında, Vodafone şirketi de bir kampanya başlattı.

Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketi Vodafone Türkiye ise Ramazan ayına özel olarak sürpriz hediyesi olarak “Sosyal Pass” ve “Video Pass” vereceğini belirtti.

Ancak Vodafone’un yaptığı bu sürpriz kampanyası hem faturalı hemde faturasız aboneleri için hiçte tatmin edici olmayacaktır. Faturasız kullanıcıların 1 haftalık Instagram, Twitter ve Facebook girişlerini herhangi bir ücret ödemeden yapabileceğiniz, ücretsiz haftalık Sosyal Pass aboneliği için sizden öncelikle TL yüklemesi gerçekleştirmeniz isteniyor. Aynı şekilde YouTube’a ücretsiz girebileceğiniz 1 haftalık ‘Video Pass’ hediyesi için ise 2. kez bir yükleme yapmanız bekleniyor.

Faturalı hat kullananlar için düşünülmüş olan kampanya ise haftalık Video Pass alan kullanıcılara, Sosyal Pass hediye edilmesinden ibaret. Vodafone’un yaptığı kampanyası ile ilgili tüm detayları burdan öğrenebilirsiniz. Ancak geçtiğimiz gün içerisinde sizlerle paylaştığımı Turkcell ve Türk Telekom’un Ramazan ayı hediyelerine karşı Vodafone’un çok geride kaldığını görüyoruz. Ülkemizin üç büyük operatör markasından biri olan Vodafone’un abonelerine daha doyurucu bir sürpriz yapmasını beklerdik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor: Konum İzleme!

Tinder’a Yeni Bir Özellik Geliyor: Konum İzleme!

Türkiye'nin En İyi Oyun Haber Portalı: HUBOGI

Türkiye’nin En İyi Oyun Haber Portalı: HUBOGI