Vee FIFA 19 Resmi Olarak Duyuruldu: Ne Zaman Çıkıyor?

FIFA 19 Resmi Olarak Duyuruldu

Geçtiğimiz ay Konami’nin önderliğinde PES serisinin 2019 versiyonu resmi bir şekilde açıklanmıştı. Aradan 1 ay sonra EA Sports tarafından FIFA 19‘da resmen duyuruldu. FIFA 19’a Şampiyonlar Ligi Geldi… Detaylar haber de.

EA Sports, 2019 sezonunda Konami’ye dev çalım attı. Uzun zamandan beri merakla beklenen FIFA 19 sonunda resmi bir şekilde duyuruldu. EA Sports tarafından yayınlanan tanıtım fragmanında oyunun çıkış tarihi ve oyuncuları sevindirecek muhteşem bir yeniliği ile duyuruldu. FIFA 19, 2019 sezonunda PES 2019’u yapacağı şık çalımı ile devirebilir.

EA Sports, Konami ile UEFA’nın lisans anlaşmasının süresi bittiği gibi devreye girmesi ile Şampiyonlar Ligi lisansını alarak PES’e nispet yaptı. EA, FIFA 19’a getireceği sahip şekilde sevenlerini selamlıyacak. FIFA 19’un çıkış tarihi ise 28 Eylül olarak belirlendi. Şampiyonlar Ligi lisansını rakibi Konami’nin elinden alan FIFA, bundan sonra deyim yerindeyse UEFA’nın da sorumlusu olacak.

Hikaye modu The Journey hakkında da ilk bilgilerin duyurulmasıyla birlikte, açıklanan ilk mod ise Kick Off oldu. Rank sistemi getirilen yenilenmiş mod sayesinde, arkadaşlarınıza karşı meydan okumalar gerçekleştirebileceksiniz. Buna ek olarak, Real Player Motion özelliği sayesinde de oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek oyuna aktarıldı. Çıkmasının ardından daha detaylı olarak incelenebilecek oyun, daha şimdiden heyecan yaratmaya yetiyor.

Siz FIFA 19 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumda belirtiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat'a Satıyor

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat’a Satıyor!

WhatsApp, Mesajlaşmayı Daha Kolay Hale Getiriyor!

WhatsApp, Mesajlaşmayı Daha Kolay Hale Getiriyor!