UEFA, Şampiyonlar Ligi’nin Saatlerini Değiştirdi!

UEFA, Şampiyonlar Ligi'nin Saatlerini Değiştirdi! - Portal Genç

UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının 21.45 olarak klasikleşen başlama saatleriyle ilgili alınan yeni karar resmen uygulamaya kondu.

UEFA, Şampiyonlar Ligi maçlarının başlama saatleriyle ilgili daha önce aldığı düzenleme kararını resmen uygulamaya koyduğunu duyurdu.
Devler Ligi’nde grup aşamasında oynanan 8 savaşım artık 2’ye bölünecek.

Gelecek sezondan itibaren 2 maç Avrupa saati ile 19.00’da, öteki 6 maç ise 21.00’de başlamış olacak. Türkiye saati ile 21.45’te (saatler geri alınmadığında 22.45) başlamış olan dev maçlar böylece tarihe karışacak.

Gelecek sezondan itibaren maçların ikisi Avrupa saati ile 19.00’da, diğer 6 maç ise 21.00’de başlamış olacak. Türkiye saati ile maçlar 21.00 ve 23.00’te başlamış olacak. Eğer gelecek sezon da Türkiye’de saatler geri alınmazsa Şampiyonlar Ligi maç saatleri ülkemiz için 21.00 yada 23.00 olacak. Saatlerin yine geri alınması durumunda ise Türkiye için Şampiyonlar Ligi saati 20.00 ve 22.00 olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

YemekSepeti.com Sitesine Neden Erişim Yapılmıyor? Kapandı Mı?

Tsubasa Geri Geliyor: Dünya Kupasında Tekrar Televizyonlarda! - Portal Genç

Tsubasa Geri Geliyor: Dünya Kupasında Tekrar Televizyonlarda!