Twitch’te Canlı Yayın Sırasında 1000 Dolar Gören Adamın Şaşkınlığı!

Twitch'te Canlı Yayın Sırasında 1000 Dolar Gören Adamın Şaşkınlığı! - Portal Genç

Oynadığınız oyun sırasında 1000$ bağış alsaydınız ne yapardınız?

Biliyorsunuz Twitch platformu kendi içerisinde bir ödeme sistemine sahip ve seyirciler sevmiş olduği yayıncılara çeşitli şekillerde bağış yapabiliyorlar. Genel anlamda popüler yayıncıların yapmış oldukları yayınlarda büyük meblağlar görebiliyoruz ama bu işleyiş genel anlamda “damlaya damlaya göl olur” şeklinde ilerliyor. Doğal olarak vakit zaman daha minik kitleye hitap eden yayıncılardan da yüksek bağış haberleri gelebiliyor.

Yayın sırasında 1000$ bağış aldı

İşte bu yayıncılardan önde gelen Cheese05, almış olduğu yüksek bağış karşısında şaşkınlığını gizleyememiş. Kotaku’nun haberine nazaran The Legend of Zelda: Ocarina of Time için bir Speedrun gerçekleştiren Cheese05, yayın sırasında 1000$ bağış alıyor.

Tabi bu bağışın bir sebebi de var. Speedrun yapanlar biliyorsunuz oyundaki hatalardan yararlandığı benzer biçimde genel anlamda oyunun her noktasını ezberleyen kişilerden oluşuyor. Cheese05’te oyunun zor bir bölümü ile karşılaşmış olacak ki bu bağış öncesi söyleşi panelinde “İlk seferde geçersen 1000$ bağış yapacağım” sözü gaslıküyor. Doğal olarak StrawhatDexter isminde kullanıcının bu söylemini o an pek ciddiye alan olmamış ama saslınü yerine getirdiğinde yayıncının ne kadar şaşırdığı da net bir şekilde gaslıküyor. Yayının bu kısmına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İşte O Video;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rus Kozmonottan "Dünya Dışı Yaşam" Var İddiası! - Portal Genç

Rus Kozmonottan “Dünya Dışı Yaşam” Var İddiası!

Elon Musk, Bitcoin'in Kimin Bulduğunun Açıklamsını Yaptı!

Elon Musk, Bitcoin’in Kimin Bulduğunun Açıklamsını Yaptı!