Beğendim İnanılmaz

Türkiye’nin En Büyük Backlink Ağı – Backlink.com.tr

Türkiye'nin En Büyük Backlink Ağı - Backlink.com.tr

Türkiye’nin en büyük backlink satış sitesi olan backlink.com.tr sitesi ile sitlerinizi Google, Yandex ve Bing gibi popüler arama motorlarında üst sıralara çıkarabileceksiniz.

Backlink.com.tr, 12 Nisan 2011 tarihinde itibaren sosyal backlink kategorisinde müşterilerine hizmet veren bir sistemdir. Yayın hayatına verdiği uzun bir aradan sonra backlink satıcıları ile alıcılarını buluşturmak üzere kurulan ortak bir pazaryeri iş modeli ile hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Backlink.com.tr’nin amacı internet ortamındaki her iki tarafın güvenli bir şekilde ticari faaliyet sürdürebilmesi ve backlink çeşitliliğinin tek bir elden hızlıca sağlanması amacı ile kurulmuştur.

BACKLİNK.COM.TR İLE NASIL SATIN ALIM YAPILIR

Türkiye'nin En Büyük Backlink Ağı - Backlink.com.tr

Haber, Blog, E-Ticaret veya bir sosyal medya hesabınız için bir çok satın alımları yapabilirsiniz. Alacağınız tanıtım yazıları ile siteniz ziyaretçi artışı,Alexa Rank ve Google İndexlerinde zirve yapacaktır.

Backlink.com.tr üzerinden diyelim ki bir blog siteniz var. Blog sitenizi, haber ve blog tanıtım yazısı almak isteyen kişilere yönlendireceğiz. Öncelikle yazınız daha değerli olması adına blog siteniz hakkında detaylı 300+ kelimeli bir makale hazırlayın (backlink.com.tr sitesinden makale satın alabilirsiniz). Bu yazdıığınız makale de anahtar kelimelerinizi linkleyin. Daha sonra portalgenc.com adında bir satıcı buldunuz ve makalenizi yükleyip, daha sonra ödemenizi yaparak gönderin. Satıcı size satın alım ekranında söylediği gibi 1 gün veya 2 gün içerisinde yazınızı yayınlayarak size bildirecektir. Size gelen bildirim ile satıcının sitesinde tanıtım yazınızı incelemeye alın. İnceleme sonrasında eğer düzgün yapılmış ise yaptığınız ödemeyi tamamen onaylayarak satıcı ile satışınızı yapabilirsiniz. Ancak tanıtım yazınızda eksikler var ise (linkleme, anahtar kelime vb. değiştirmeler) kesinlikle onaylama yapmayınız. Onaylama yapmadığınız zaman size ödemeniz geri iade edilecektir.

Ayrıca backlink.com.tr üzerinden “Portal Genç” satış konumuza tanıtım yazınız gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital Baskı Hizmetleri'nde Kusursuz Çözümler

Dijital Baskı Hizmetleri’nde Kusursuz Çözümler

Selçuk İnan, Samsung'a Açtığı "S8" Davasından Vazgeçti!

Selçuk İnan, Samsung’a Açtığı “S8” Davasından Vazgeçti!