Türkiye’de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim!

Türkiye'de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim! - Portal Genç

İzmir’den Yunanistan’ın Sakız Adası’na doğru giden uçakta yer alan Kerry John isimli bir yolcu çektiği videoda, görüntüsüne çok değişik bir cisim yer aldı.

Kerry John’un çektiği videoda yer alan tuhaf cismin UFO olduğuna yönelik söylentiler var. Zaten yurt dışındaki haber kanalları tarafından görüntüler hızla yayılmaya başlanıldı.

Kerry John ve eşi İzmir Adnan Menderes’ten Yunan adası Sakız Adası’na doğru yolculuğa çıktılar. Uçağın yukarıda düzlüğe girmesi ile beraber Kerry John ve Eşi tuhaf bir cisim ile karşılaştılar. Siyah renkli, sanki bir füzeyi andıran bu ‘şey’in yavaş fakat kontrollü bir şekilde hareket ettiğini gördüğümüz videoda, Kerry’nin eşinin ‘Kerry, bu şey ne?’ dediği ve Kerry’nin de ‘hiçbir fikrim yok’ dediği duyuluyor.

Kerry John’un sonradan yaptığı açıklamaya göre görüntüyü eşi fark etmiş. Ancak önceleri siyah bir çizgi gibi olduğunu fakat sanki bir düzlemde dönüyormuş gibi hareket ettiğini belirtti.

Kerry John ve Eşinin Çektiği Video;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadir Çöpdemir, Cansu Taşkın'ın Fotoğrafına Yorum Bıraktı!

Kadir Çöpdemir, Cansu Taşkın’ın Fotoğrafına Yorum Bıraktı!

Spotify Uygulamasını 2 Milyon Kişi Kaçak Kullanıyor!

Spotify Uygulamasını 2 Milyon Kişi Kaçak Kullanıyor!