Turkcell’den Ramazan’a Özel Bip’ten Bedava İnternet!

Turkcell'den Ramazan'a Özel Bip'ten Bedava İnternet!

Turkcell, Ramazan ayında herkes internette takılsın diye Bip kullanan abonelerine paketlerinde bulunan internet datasını ikiye katlıyor.

Turkcell’in mesajlaşma ve iletişim uygulaması BİP Messenger indiren veya kullanan her Turkcell abonesine Ramazan ayına özel, paktinize yüklü olan internet datasını ikiye katlıyor. Turkcell’in iletişim uygulaması BİP Messenger’ı indirdikten sonra uygulamaya kayıt işlemlerini yapın. BİP, WhatsApp benzeri yerli bir iletişim uygulamasıdır. Eğer BİP uygulaması telefonunuzda yüklü ise bu aşamayı geçin.

BİP uygulamasında alt tarafta yer alan “Keşfet” sekmesine gelin. Sağ üst köşedeki arama (🔎) ikonuna dokunun ve “Ramazan” yazın. Karşınıza gelen “4.5G Ramazan Kampanyası”na dokunun ve servisi takip edin. Kısa süre içinde tarafınıza, hattınıza tanımlı tüm internet paketlerinin ikiye katlandığına dair bir SMS gelecek.

Örnek verecek olursak, diyelim kullandığınız paket 3 GB internet datası mevcut ve henüz 1 ay daha geçerli bu internet datası kampanya dahilinde ekstra 3 GB daha verecektir ve paketiniz 6 GB olacaktır. Diğer ek paket internet dataları da dahil olmak üzere bu BİP’ten yapacağınız “Ramazan” kampanyası ile bütün internet paketleriniz ikiye katlanır.

Bu kampanyadan Turkcell’in SİM kartı 4.5G uyumlu olan tüm müşterileri yararlanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite'ın Oyuncu Sayısı Kaç Milyon'a Ulaştı! İşte Rakamlar!

Fortnite’ın Oyuncu Sayısı Kaç Milyon’a Ulaştı! İşte Rakamlar!

Atatürk Havalimanı'nda Akılalmaz Uçak Kazası!

Atatürk Havalimanı’nda Akılalmaz Uçak Kazası!