Turkcell’den Lig Öncesi 1 GB Data Hediyesi!

Turkcell'den Lig Öncesi 1 GB Data Hediyesi!

2018 – 2019 Spor Toto Süper Lig’in başlamasına az bir süre kala Türk operatörü Turkcell’den taraftarlara internet hediyeli data verecek.

Bildiğiniz gibi Lefter Küçükandonydis Sezonu, bugün 21.45’te oynanacak MKE Ankaragücü – Galatasaray maçıyla başlıyor. Geçtiğimiz senelerde lige adını sunarak ve değişik taraftar paketleri sunarak Türk futbolu ile alakalı atılımlarda tespit edilen Türkcell, şimdi de taraftarlara armağan internet veriyor.

Daha evvel Galatasaray amacıyla Sarı, Kırmızı ve Şampiyon isminde üç destek paketi sunan, Bursaspor taraftarları amacıyla Bursa Mobile, Trabzonsporlular amacıyla ise 61Cell hatlarını pazara süren Türkcell, sezonun başlaması şerefine bütün bu paketlerin sahiplerine 1GB internet armağan ediyor.

Turkcell'den Lig Öncesi 1 GB Data Hediyesi!

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, konuyla alakalı yaptığı bildirimde şunları söyledi:

“Modern futbol dünyası dijitalleşiyor. Kulüplerin geleceği de bundan geçiyor. Yeni sezonda da tüm taraftarları, takımlarını desteklemeye ve futbol coşkusunu hem statlarda hem de dijital ortamlarda yaşamaya davet ediyorum. ve bunun için de dijital iş birliğine gittiğimiz kulüplerin taraftarlarına hediye 1 GB internet hediye ediyoruz. Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun tüm takımlara, taraftarlara ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim.”

Elbette bu takımlar arasında namacıyla Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin olmadığını düşünebilirsiniz: Bildiğiniz üzere Beşiktaş’ın Vodafone ile uzun soluklu bir anlaşması sahip olunan ve bu yüzden başka operatörlerin kampanyalarına dahil olmaları olası değil. Fenerbahçe ise Türk Telekom ile Fenercell adlı projede devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?