Türk Öğrenci İnstagram İçeriklerini İndirmenin Kolay Yolunu Yaptı!

Lise öğrencisi İrfan Şener, Instagram üzerindeki fotoğraf ya da videoları indirmemiz için dünyanın en ergonomik yollarından birini geliştirdi.

ZeroStagram adını verdiği projesi, tarayıcılar üzerinden çok sıradan bir şekilde işliyor.
Ülkemizde yazılımla ilgilenen pek çok genç arkadaşımız var. Elimizden geldiğince bu konuda meraklı olan ve merakını yaptığı işlere de yansıtan dostlarımızı tanıtmaya çalışıyoruz. İzmir’de yaşayan 17 yaşındaki lise öğrencisi İrfan Şener, bugüne kadar gördüğümüz en ergonomik sosyal medya çalgılarından birisi geliştirdi.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerindeki video ve fotoğrafları indirmek son aşama güçtür. Bunun için mobil uygulamalardan kopyalanmış bağlantılara yahut bilgisayardaki tarayıcınıza entegre olan çözümler mevcut. Ancak hepsi son aşama uğraştırıcı ve arayüz konusunda sınıfta kalan işler.

İrfan’ın geliştirdiği ZeroStagram ise oldukca basit bir halde çalışıyor:

Kullanmak için tarayıcıdaki URL’nin başına yalnız bir adet “0” ekleyip Enter tuşuna basın:

Türk Öğrenci İnstagram İçeriklerini İndirmenin Kolay Yolunu Yaptı!

hem de ZeroStagram, her insana açık profillerdeki içeriklerin çoklu şekilde indirilmesi için de muhteşem bir çözüm sunuyor. Siz URL başına “0” ekledikten sonrasında profilin ana sayfasından arzu ettiğiniz kadar içeriği seçip toplu indirebiliyorsunuz.

Genç arkadaşımızı emeği için tebrik ediyor, onu bekleyen parlak kariyer basamaklarında başarılar diliyoruz. Eğer destek olmak isterseniz, kendisine şuradaki proje sayfasından ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Selin KARASEL

Yazar Hakkında: Selin KARASEL

Ben İstanbul doğumlu 19 yaşındayım, portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler paylaşmaktayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Dört Bir Yanında UFO'ya Benzeyen Bir Cisim Görüldü!

Türkiye’nin Dört Bir Yanında UFO’ya Benzeyen Bir Cisim Görüldü!

Galatasaray'ın Twitter Hesabı 8 Milyon Takipçi'ye Ulaştı! - Portal Genç

Galatasaray’ın Twitter Hesabı 8 Milyon Takipçi’ye Ulaştı!