Tuğçe Kandemir’in Bestelediği Klip Yayınlandı: Bu Benim Öyküm!

Tuğçe Kandemir'in Bestelediği Klip Yayınlandı: Bu Benim Öyküm

Tuğçe Kandemir’in sosyal medya’da seslendirdiği “Bu Benim Öyküm” şarkısı ile en çok konuşulan isim olmuştu. Şimdi de Eli Türküoğlu ile birlikte bu şarkının klibini çıkardılar. Eli Türkoğlu Kimdir? Tuğçe Kandemir Kimdir?

li Türkoğlu ile birlikte çıkardığı Bu Benim Öyküm şarkısıyla gündeme gelen Tuğçe Kandemir YouTube üzerinden seslendirdiği amatör olarak seslendirdiği şarkılarla popüler olmuştur.

Açıldı Kapılar, Elveda, Sonbahar ve Oğuzhan Uğur’un doğum gününe hitaben seslendirdiği iyi ki doğdun angaralı şarkıları ile müzik severlerden tam not alan Tuğçe Kandemir özel bir okulda Edebiyat öğretmeni olarak eğitim vermektedir.

Aslen nereli olduğu, doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgileri henüz bilinmeyen şarkıcı Tuğçe Kandemir 2018 yılında çıkardığı ve milyonlarca kişi tarafından dinlenen Bu Benim Öyküm şarkısıyla popüler olmuştur.

Şarkıcı hakkında yeni bilgiler gelmesi halinde en kısa sürede haberimizin detayından görüntüleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metin Hara, Beyaz Show'a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!

Metin Hara, Beyaz Show’a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!

Türkiye'nin En Temiz ve En Kirli Şehirleri Belli Oldu!

Türkiye’nin En Temiz ve En Kirli Şehirleri Belli Oldu!