Trump’ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı!

Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı!

ABD’nin Başkanı Donald Trump’ın su içtiği sırada çekilen resminden sonra photoshopçular iş başına düştü.

ABD Başkanı Donald Trump’ın su içerken yüzünde oluşan tuhaf ifade, Reddit kullanıcıları arasında bir photoshop savaşı başlamasına neden oldu.

Birleşik Devletler Başkanı Donald Trump, Asya dönüşü düzenlediği bir basın toplantısında Asya gezisini özetleyen bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Trump, uzun konuşma ağzını kurutmuş olacak ki bir su şişesine uzanıp bir yudum su içmek istedi. Bir fotoğrafçı, Trump’ın su içerken yüzünün aldığı tuhaf şekli yakalamayı başardı.

Fotoğrafın internete düşmesi ile birlikte Reddit’te büyük bir photoshop savaşı da başlamış oldu. Yetenekli eller, Trump’ın yüz ifadesinden en iyi mizah ürününü oluşturmak için birbirleriyle yarıştı.

İşte Reddit kullanıcılarının Trump’un yüz ifadesini kullanarak oluşturdukları photoshop ürünleri:

Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı! Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı! Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı! Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı! Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı! Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yaşında Microsoft'tan Sertfika Alan, Ayan Kureyşi!

5 Yaşında Microsoft’tan Sertfika Alan, Ayan Kureyşi!

İngiltere'de Uçak ile Helikopter Çarpıştı! - Portal Genç

İngiltere’de Uçak ile Helikopter Çarpıştı!