Tam 20 Yıl Sonra Arabasına Kavuşan Adam!

Tam 20 Yıl Sonra Arabasına Kavuşan Adam!

Frankfurt’ta bir garaja 1997 yılında arabasını park eden ve nereye park ettiğini unutan adam, polis arabasını hurdalığa götürmek için araştırma yapınca 20 yıl sonra aracını buldu.

Park ettiğiniz arabayı otoparkta kaybetmek kadar insana sıkıntı veren bir şey yoktu. Eninde sonunda bir şekilde bulduğunuz arabanın yerini unutmanızi bazen size durduk yere saatler kaybettirir. Ancak Almanya’nın Frankfurt kentinde yaşayan adam, arabayı otoparkta kaybetme meselesini çok farklı bir boyuta taşımış. 1997 yılında otoparka parkettiği arabayı kaybeden adam 20 yıl boyunca arabasını bir daha bulamamış.

Tam 20 Yıl Sonra Arabasına Kavuşan Adam!

Daha sonra otoparkın yıkımı sırasında neredeyse hurda haline gelen arabayı, hurdalığa götürecek olan polisler, yasal olarak sahibine ulaşmaları gerektiği için arama çalışmalarına başlamışlar. Arama çalışmaları sonucunda arabanın 76 yaşındaki sahibine ulaşan polisler, arabanın o dönemde sahibi tarafından çalındığı bildirimini verdiğini ancak aslında adamın arabayı park ettikten sonra otopakta arabayı bulamadığını farketmişler.

Arabaya ulaşan adam otoparkta arabayı çalıştırmayı denediyse de, 20 yıldır otoparkta bekleyen araba çalışmadığı için sonuç olarak çektirmek zorunda kalmış. Alman haber sitesi RTE’ye göre ise adamın arabaya çekici ve tamir masrafı dahil 40 bin euro harcadığını bildirdi. Bu nasıl bir araba sevdasıdır bilemedik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'ye Çok Önemli Bir Değişiklik Geliyor! - Portal Genç

YouTube’ye Çok Önemli Bir Değişiklik Geliyor!

Finlandiya'da Meteor Düştü, Karanlık Geceyi Aydınlattı! - Portal Genç

Finlandiya’da Meteor Düştü, Karanlık Geceyi Aydınlattı!