Süper Mario’nun Sinema Filmi Çok Yakında Geliyor!

Süper Mario'nun Sinema Filmi Çok Yakında Geliyor!

Edinilen bilgilere göre Nintendo, Super Mario’nun filmi için “Çılgın Hırsız” filmini çeken Illumination Entertainment şirketiyle lisans anlaşmalarına varmak üzere.

Yaklaşık bir yıldır Illumination Entertainment, Super Mario’nun filmi için Nintendo ile görüşüyordu. Görünen o ki, sonunda Nintendo buna ikna olmuş durumda. Ayrıca Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto’da bu görüşmelerde yer aldı ve muhtemelen filmin yapımcısı olarak görev alacak.

Filmin yapımı için “Çılgın Hırsız” filmine de ev sahipliği yapan Illumination Entertainment’in Paris’te yer alan Mac Guff stüdyosu düşünülüyor. Fakat filmin önümüzdeki birkaç yıl içinde yayınlanması beklenmiyor. Geçtiğimiz yıl Nintendo Başkanı Tatsumi Kimishima, şirketin sinema sektörüne yeniden girmek istediğini ve 1993 yılında çekilen Super Mario filminin başarısızlığı nedeniyle animasyona yöneldiklerini açıklamıştı.

Süper Mario'nun Sinema Filmi Çok Yakında Geliyor!

2014’te sızdırılan e-postalarda da, Sony Pictures’ın muhtemel bir Mario animasyon filmi için Nintendo ile temaslarda bulunduğunu göstermişti. Ancak görünüşe göre Illumination Entertainment, Mario konusunda Sony’den daha hızlı davranmışa benziyor. Sizce bu gelecek film 98 yılındaki Super Mario felaketini unutturur mu?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robin Van Persie'nin Bitmeyen Kötü Haberleri! - Portal Genç

Robin Van Persie’nin Bitmeyen Kötü Haberleri!

Faruk Özlü, Cam Filmler İçin İki Seçenek Açıklaması Yaptı! - Portal Genç

Faruk Özlü, Cam Filmler İçin İki Seçenek Açıklaması Yaptı!