Spotify Uygulamasını 2 Milyon Kişi Kaçak Kullanıyor!

Spotify Uygulamasını 2 Milyon Kişi Kaçak Kullanıyor!

Dünya üzerinde ve ülkemizde de olduğu gibi en çok tercih edilen müzik servisi olarak Spotify‘dir. Ancak Spotify’ye ücret ödemeden Premium haklara sahip 2 milyon kişi ortaya çıktı.

Spotify’nin 2017 yılındaki verilerine göre 157 milyon aktif kullanıcı kitlesinden 86 milyonu ücretsiz versiyonundan yararlanıyordu. (Yani reklamlı olan versiyonu).

Spotify’nin yakın kaynaklarının verdiği bilgilere göre, Spotify kullanan 2 milyon kişi uygulamaya kuruş para ödemeden tam sürümünü kullanmaktadır. Ayrıca tam sürüm kullanan kişiler reklamlara mağruz kalmadan ücretsiz bir şekilde faydalanıyor. Ancak 2 milyon kişinin böyle kullanması şirket adına önemli derecede maddi zarar oluşturmaktadır.

Spotify şirketi Premium hesap sahiplerinden özür dileyerek, 2 milyon kaçak kullanıcılar için ise kısa sürede bu açıkları kapatacağını belirtti. Kaçak kullanımları engellemek adına Spotify uygulaması önümüzdeki günlerde önemli bir güncelleme yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim! - Portal Genç

Türkiye’de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim!

Yeni Dolandırıcı Anadolu Farm'a Soruşturma Açıldı!

Yeni Dolandırıcı Anadolu Farm’a Soruşturma Açıldı!