Söz Dizisinin Mobil Oyunu İndirme Rekoru Kırdı!

Söz Dizisinin Mobil Oyunu İndirme Rekoru Kırdı!

‘Söz’ dizisi ile Türkiye’de ilk kez bir dizinin kapsamlı mobil oyunu yapıldı. Oyun yayınlandığı ilk 24 saatte oyunlar kategorisinde birinci sıraya yerleşerek rekor kırdı!

Türk televizyonlarında son dönemlerde fazlaca iyi reytingler alan “Söz” dizisi Türkiye’de bir ilke de imza attı. Türkiye’de bir diziye ilişkin ilk mobil oyunu olan Söz, çıktığı ilk 24 saatte Google Play Store’da oyunlar kategorisinde birinci sırada yer aldı. Hem iOS için hem Android için gösterilen oyun dizideki karakterleri ve dizinin konusunu iyi bir şekilde de takip ediyor.

12 kişilik bir ekip tarafından meydana getirilen, aksiyon ve strateji türündeki oyun Google Play Store ve App Store üzerinden iki platform üzerinden de ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Oyunda dizideki karakter ve kabiliyetlerine gore yapılan Özel kuvvet Tim Komutanı Yavuz (Tolga Sarıtaş), Avcı (Burak Sevinç), Keşanlı (Görkem Sevindik), Hafız (Mustafa Yıldıran), Karabatak (Eren Vurdem), Çaylak (Aytaç Şaşmaz) ve Aşık’ın (Doğukan Polat) karakterleri oynamak mümkün.

Söz Dizisinin Mobil Oyunu İndirme Rekoru Kırdı!

6 aylık bir çalışmayla ortaya çıktığı söylenen oyun popülerliğini ne kadar daha sürdürecek belli değil. Sadece Türkiye’deki dizi sektörü için de bir örnek teşkil edeceği kesin şeklinde. Bu arada oyunu aşağıdaki bağlantılardan isterseniz telefonunuza kurabilirsiniz.

| SÖZ – GOOGLE PLAY

| SÖZ – APP STORE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yargıtay'dan Facebook Kararı: Eski Sevilisinin Resmini Kaldırmayana Ceza!

Yargıtay’dan Facebook Kararı: Eski Sevilisinin Resmini Kaldırmayana Ceza!

Sokakta Kapkaça Uğrayan Kadını Kurtaran Köpeğin Viral Videosu! - Portal Genç

Sokakta Kapkaça Uğrayan Kadını Kurtaran Köpeğin Viral Videosu!