Sıfır Bir’in 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sıfır Bir'in 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! - Portal Genç

Adana’nın Hürriyet mahallesinde adını ilk öncelikle YouTube’de duyurmaya başlayan Sıfır Bir’in yeni bölümü nasıl ücretsiz izlenir? Ne Zaman?

Sıfır Bir dizisi yeni sezon çalışmalarını tamamalamasının ardından BluTV’de projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran online dizi ve film izleme platformu Blu TV, Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan fenomen dizi Sıfır Bİr Adana ile anlaştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. İşte, sevilen diziyi izleme seçenekleri ve oyuncuların ağzından aktarılan üyelik işlemleri…

| SIFIR BİR DİZSİ 3.SEZON 4.BÖLÜM FRAGMANI

| SIFIR BİR BLU TV’DEN NASIL İZLENİR

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 12.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

BluTV’yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR? 2 YORUM

Cevap Yazın
    • Merhaba, arama motoru üzerinden aradığınız dizi veya başka url adresleri içerisinde truva atı veya trojan olabilir aksi takdirde cihazlarınıza zarar verebilir bu tür olayların yaşanmaması için blu tv üzerinden 7 günlük izleme yetkisi verilmektedir. Iyi günler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin, 11 bin 874 Dolara Yükselerek Yeni Rekor Kırdı! - Portal Genç

Bitcoin, 11 bin 874 Dolara Yükselerek Yeni Rekor Kırdı!

ABD ve İsrail’in İstanbul Başkonsoloslukları Önünde Güvenlik Önlemleri Alındı. - Portal Genç

ABD ve İsrail’in İstanbul Başkonsoloslukları Önünde Güvenlik Önlemleri Alındı.