Sıfır Bir, İnternet Dizisi Yayına Girdi! Peki Sıfır Bir Nasıl İzlenir?

Sıfır Bir İnternet Dizisi Yayına Girdi! Peki Sıfır Bir Nasıl İzlenir?

BluTV Sıfır Bir izleyicilerini heyecanlandıran gala sonrası gelecek sezonun tanıtımını yayınlamıştı. Yeni sezonu merakla beklenen dizide yaşanacak gelişmeler heyecan yaratırken 3. sezonda Savaş ve Cio’nun intikam talepleri diziye damga vuracak. Peki, BluTV’ye nasıl üye olunur ve Sıfır Bir dizisi nasıl izlenir? İşte detaylar…

Sıfır Bir dizisi yeni sezon çalışmalarını tamamalamasının ardından BluTV’de projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran online dizi ve film izleme platformu Blu TV, Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan fenomen dizi Sıfır Bİr Adana ile anlaştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. İşte, sevilen diziyi izleme seçenekleri ve oyuncuların ağzından aktarılan üyelik işlemleri…

SIFIR BİR DİZİSİ 3. SEZON ÖZETİ

Geçtiğimiz sezonun final bölümüne damga vuran gelişmeler dizinin takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Düğün alayını basan uyuşturucu satıcıları Savaş, Cio ve Özgür’ün üzerine ateş kurşun yağdırmış ve düğün alayı savaş alanına dönmüştü. Kardeşlerinin en mutlu günlerinde düğünlerini basan hasımlarından intikam almak için yemin eden Cio artık onların bildiği şekilde oynayacaklarını ifade edecekler. İntikam vaktinin gelmesiyle birlikte harekete geçen üçlü bir yandan hasımlarını ortadan kaldırmaya çalışacak bir yandan da hastanedeki yakınları için dua edecek.

BLUTV SIFIR BİR DİZİSİNE GÜVENİYOR

Sıfır Bir İnternet Dizisi Yayına Girdi! Peki Sıfır Bir Nasıl İzlenir?

Yeni sezonla ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Hayalleri için 2 sene önce yola çıktılar. Kısıtlı imkanlarla adananın sokaklarında dizi çektiler. Yeri geldi kamera karşısına geçtiler. Yeri geldi mikrofon tuttular. Adanalılar kapılarını açtı, mahalleliler figüran oldu. Ve birlikten kuvvet doğdu. İnternet üzerinden yayınladıkları dizi milyonlarca kişi tarafından izlendi. O başarı Türkiye’nin internet televizyonculuğunda öncülüğünü yapan Blu TV’nin Kurucu CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ’ın dikkatini çekti. Aydın Doğan Yalçındağ diziyle ilgili, “İlk günden dedik burada bi potansiyel var ve kesin burada bir iş birliği yapmalıyız dedik. ‘Sıfır Bir’in o özel ruhuna dokunmadan biz ne katabilriz diye ekiple çalışmalarımız oldu.” açıklamasında bulundu. Washington Post’a dahi haber olan dizinin üçüncü sezonu artık Blu TV’de.

ÜYELİK İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Sıfır Bir İnternet Dizisi Yayına Girdi! Peki Sıfır Bir Nasıl İzlenir?

İlk 7 gün ücretsiz olarak hizmet veren platform daha sonra aylık 9.90 TL üzerinden ücretlendirme yapıyor. Herhangi bir taahhütün söz konusu olmadığı platformda istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzay İstasyonunun Parçaları Türkiye'ye Düşebilir!

Uzay İstasyonunun Parçaları Türkiye’ye Düşebilir!

10 Kasım Atatürk'ü Anma ile İlgili En Güzel Sözler

10 Kasım Atatürk’ü Anma ile İlgili En Güzel Sözler