Beğendim Hahaha İnanılmaz Kızgın Üzgün

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Adana’nın gelmiş geçmiş en iyi internet dizisi olan “S1F1R B1R” 4. sezon 7. bölümü BluTV üzerinden herkese yayınlandı. Peki BluTv ve Sıfır Bir Ücretsiz Nasıl İzlenilir?

Sıfır Bir 4. sezon 7. bölümünde heyecan yine doruklarda olacak. Adana’da yaşanan olayları ekrana taşıyan dizinin yeni bölümünde, yeğenini kaybeden Sami’nin güç kavgası, artık resmen kan davasına dönüşmüştür. Kendisine yakın hissettiği yeğeni Cengiz’in ölümü, Sıfır Bir 4. sezon 7. bölümünde Sami’yi derinden vuracaktır. diğer taraftan Cihat, her ne kadar Cengiz’i öldürmenin heyecanını yaşasa arkadaşlarını dikkatli olmaları konusunda tembihlemektedir.

SIFIR BİR 4. SEZON 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Hürriyet Mahallesi’ni uyuşturucu ve kadın ticaretinden temizlemek amacıyla girdikleri yolda kendilerini hapishanenin soğuk duvarları arasında bulan Savaş ve ekibi içerde de dışarıda olduğu gibi büyük badireler atlatıyorlar. Cio’yu öldürme planlarında başarılı olamayan Seyfi, bu sefer gözünü Tümer’e dikerek onu ortadan kaldırdı… En baştan beri beraber yürüdükleri arkadaşlarını kaybetmek Savaş ve ekibini büyük bir üzüntüye boğdu…

Sami’nin ekibinde yer alan Cengiz’in yol ortasında kurşuna dizilmesi ile aralarında büyük bir kan davasının başlayacağının sinyalleri de yavaş yavaş verilmeye başlanır. Dışarıda işler böyleyken, içerde Seyfi’ye yardım eden gardiyan Necip de yeni planlar peşindedir. Emre’nin odasından aldığı gizli kamera kayıtlarından henüz haberi olmayan Necip, istediği gibi at koşturmaya bu bölümde de devam ediyor… Ayrıca Savaş ve ekibine verilen cezaların da belli olacağı bu bölümde yine oldukça heyecanlı sahneler izleyeceğiz!

SIFIR BİR 4. SEZON 7. BÖLÜM ÜCRETSİZ İZLE

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

BluTV’yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

SIFIR BİR 4. SEZON 7. BÖLÜM FRAGMANI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR? 3 YORUM

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü İllüzyonist Aref'ten İlk Açıklama

Ünlü İllüzyonist Aref’ten İlk Açıklama: Ayaklarımı Hissetmiyorum!

ÖSYM, Yabancı Dil Sınavını (YDS) 3 Kere Düzenleyecek!

ÖSYM, Yabancı Dil Sınavını (YDS) 3 Kere Düzenleyecek!