Beğendim Hahaha

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Adana‘da çekilen en gerçekçi internet dizisi olan Sıfır Bir 4. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki sevilen internet dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak?

Adana’nın Hürriyet mahallesinde amatör olarak dizi çekmeye başlayan ve bu dizinin bölümlerini YouTube’da paylaşan Sıfır Bir ekibi, daha sonra 3. sezon böümlerini BluTV üzerinden seyircilerine paylaştı. 3. sezon’da savaş geçmeyen bölümler ile karşımıza gelen Sıfır Bir dizisi 4. sezon ile birlikte fazlasıyla aksiyonlu sahneler bizleri bekliyor. Biz portalgenc.com olarak ise her hafta sizler için Sıfır Bir hakkında detaylı bir makale oluşturuyoruz. Bu makalemizde ise sizler için Sıfır Bir 4. Sezon 7. Bölümünde neler yaşanacaklar hakkında bir derleme yaptık.

SIFIR BİR 4. SEZON 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Hürriyet Mahallesi’ni uyuşturucu ve kadın ticaretinden temizlemek amacıyla girdikleri yolda kendilerini hapishanenin soğuk duvarları arasında bulan Savaş ve ekibi içerde de dışarıda olduğu gibi büyük badireler atlatıyorlar. Cio’yu öldürme planlarında başarılı olamayan Seyfi, bu sefer gözünü Tümer’e dikerek onu ortadan kaldırdı… En baştan beri beraber yürüdükleri arkadaşlarını kaybetmek Savaş ve ekibini büyük bir üzüntüye boğdu…

Sami’nin ekibinde yer alan Cengiz’in yol ortasında kurşuna dizilmesi ile aralarında büyük bir kan davasının başlayacağının sinyalleri de yavaş yavaş verilmeye başlanır. Dışarıda işler böyleyken, içerde Seyfi’ye yardım eden gardiyan Necip de yeni planlar peşindedir. Emre’nin odasından aldığı gizli kamera kayıtlarından henüz haberi olmayan Necip, istediği gibi at koşturmaya bu bölümde de devam ediyor… Ayrıca Savaş ve ekibine verilen cezaların da belli olacağı bu bölümde yine oldukça heyecanlı sahneler izleyeceğiz!

SIFIR BİR 4. SEZON 7. BÖLÜM FRAGMANI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kim Milyoner Olmak İster'de Döner Sorusuna Yarışmacı Fena Rezil Oldu!

Kim Milyoner Olmak İster’de Döner Sorusuna Yarışmacı Fena Rezil Oldu!

Dünya, Emojiler Gününü Kutluyor! İşte Emoji Hakkında Bilgiler!