Beğendim Hahaha İnanılmaz Kızgın Üzgün

Sıfır Bir 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzleme!

Sıfır Bir 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzleme

Adana‘nın en gerçekçi internet dizisi olan Sıfır Bir’in 4. sezon 6. bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bizde sizler için Sıfır Bir’in 6. bölümünde neler geçeceğini bir araya getirdik. Ayrıca Sıfır Bir nasıl ücretsiz izlenilir hakkında da makalemizde yer ayırttık.

Adana’nın Hürriyet mahallesinde amatör olarak dizi çekmeye başlayan ve bu dizinin bölümlerini YouTube’da paylaşan Sıfır Bir ekibi, daha sonra 3. sezon böümlerini BluTV üzerinden seyircilerine paylaştı. 3. sezon’da savaş geçmeyen bölümler ile karşımıza gelen Sıfır Bir dizisi 4. sezon ile birlikte fazlasıyla aksiyonlu sahneler bizleri bekliyor. Biz portalgenc.com olarak ise her hafta sizler için Sıfır Bir hakkında detaylı bir makale oluşturuyoruz. Bu makalemizde ise sizler için Sıfır Bir 4. Sezon 6. Bölümünde neler yaşanacaklar hakkında bir derleme yaptık.

SIFIR BİR 4. SEZON 6. BÖLÜM NELER OLACAK?

Hürriyet mahallesine nizam getirmek isteyen Savaş ve ekibi yine aksiyon dolu bir bölümle karşımıza çıkıyor. Uyuşturucuya açtıkları savaş sonrasında babaların dikkatini ekip kan kaybetmeye devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde halüsinasyon görmeye başlayan Tümer doktora görünüyordu. Sürekli ilaç ve psikolojik destek alması gerekirken düşmanları tarafından pusuya düşürülerek öldürüldü.

İntikam yemini eden Savaş ve ekibi, ne içerde ne dışarda kimseye rahat vermeyeceğinin, artık herkesin rahatının kaçacağının sinyalini verdi. İlk eylem olarak trafik ışıklarında bekleyen bir aracı kurşun yağmuruna dizdiler. İçerde de baş gardiyan Necip, sisteminin bozulması ve açığa çıkması korkusuyla yanıp tutuşuyor. Burak ve Cengo ise hala hayattalar ve bir gün baştaki kişiler olmanın hayalini kurmaya devam ediyorlar.

SIFIR BİR 4. SEZON 6. BÖLÜM FRAGMANI

SIFIR BİR 4. SEZON 6. BÖLÜM BLU TV’DEN ÜCRETSİZ İZLEME

Ülkemizin akdeniz bölgesinde bulunan Adana ilimizde çekilen ve gelmiş geçmiş en gerçekçi internet dizisi olan S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

Böylece BluTV’yi 7 günlük ücretsiz izleyebilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR? 2 YORUM

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple, iOS 11.4.1 Güncellemesini Yayınladı! İşte Detaylar

Apple, iOS 11.4.1 Güncellemesini Yayınladı! İşte Detaylar

21. Yüzyılın En Kanlı Ay Tutulması 27 Temmuz'da!

21. Yüzyılın En Uzun Kanlı Ay Tutulması 27 Temmuz’da!