Error 522 Ray ID: 4d967a87abe3c769 • 2019-05-19 13:40:14 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle! - Portal Genç
Kapat


Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Anasayfa Sinema Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!
Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Adana’nın en gerçekçi internet dizisi olmayı başaran “S1F1R B1R “Bir Zamanlar Adana’da” 4. sezon 11. bölüm sezon finali BluTv üzerinden severleri ile buluştu. Peki Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm nasıl ücretsiz izlenilir? İşte detaylar…

Cihangir Ceyhan Çukur'da Mı? Cio Sıfır Bir'den Ayrıldı!

Sıfır Bir Adana sezon finali izleyici doğrulusunda heyecanla bekleniyor. Sıfır Bir Adana 4. Sezon 11. Bölüm izleme linki merak ediliyor. Blu TV’de yayınlanan endeksin oyuncuları arasında Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Burak Şahin gibi isimler bulunuyor. Dizinin yeni sezonu 7 Haziran 2018 itibari ile yayınlanmaya başlandı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen sevilen dizide harp çanları çalmaya başlıyor. Sıfır Bir Adana son seksiyon heyecanlı bir yerde sona ermişti. suların durulmadığı Hürriyet Mahallesinde Sami Ağa’nın planlarına yeni bir ortak daha dahil oluyor. Oğlu Cengiz’in ölümünün sonrasında Türkiye’ye kaçak yollardan geçiş yapan acılı baba, Sami’yi bütün bunlardan mesul tutmaktadır.
Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Sami’nin her hamlesine karşı bir reflekse sahip olan Savaş ve ekibi, içerdeki eyleme karşı ise çaresiz beklemektedir. Ellerinde yalnızca Necip’e karşı kullanacakları koz tespit edilen ekip, Yahya ve arkadaşlarının gerçekleştireceği eylemde çaresiz kalmaktadır. Suların durulmadığı Hürriyet Mahallesinde Sami Ağa’nın planlarına yeni bir ortak daha dahil oluyor. Peki sezon finalinde neler olacak? Hem içerde hem de dışarda uyuşturucu çete lideri Sami’ye karşı büyük bir mücadele veren Hürriyet Mahallesi gençleri, bu kez gerçek bir harpın içerisine girmeye hazırlanmaktadır. Karşılarında duran ve kardeşlerini öldüren adamlara karşı mücadele edecek olan Savaş ve adamları, sezon finalinde Özgür’ün intikamını almak amacıyla Sami’ye karşı harekete geçecektir.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?
Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!

Hem içerde hem de dışarda uyuşturucu çete lideri Sami’ye karşı büyük bir mücadele veren Hürriyet Mahallesi gençleri, bu kez gerçek bir harpın içerisine girmeye hazırlanmaktadır. Karşılarında duran ve kardeşlerini öldüren adamlara karşı mücadele edecek olan Savaş ve adamları, sezon finalinde Özgür’ün intikamını almak amacıyla Sami’ye karşı harekete geçecektir.

SIFIR BİR 4. SEZON 11. BÖLÜM BLUTV ÜCRETSİZ NASIL İZLENİLİR?

Türkiye’nin gelmiş işlemiş en gerçek dizisi olarak ilgi çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin öyküsünü anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un etkileyici yolculuklarına şahit bulunduğumuz endeksin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz hususu bulunduğu BluTv, ilk 7 gün bedava olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün sonrasında ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu program amacıyla rastgele bir taahhüt söz hususu değildir. Yani istenildiği vakit üyelik iptal ettirilebilir ve rastgele bir cayma bedeli ödenmez.

BluTV’yi 7 gün süresince bedava deneyebilir ve dilediğiniz vakit iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirti edilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

10 5 6 6 14 81

“Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzle!” üzerine 1 yorum

  1. Ares Demir says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir