Beğendim Hahaha Kızgın Üzgün

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

Adana‘nın en gerçekçi yerli dizisi Sıfır Bir 4. sezon 10. bölümü saat 19:01’den itibaren BluTv üzerinden yayınlandı. Peki Sıfır Bir 4. sezon 10. bölümde neler oldu?

Sıfır Bir 4. sezon 10. bölümü ile gerilimi hat safhaya taşıyor. İntikam duygusuyla ellerine geçen her fırsatı kullanmaktan çekinmeyen Sami Ağa tarafı, içerde ise Yahya üzerinden planlar kurmaktadır. Konserde büyük bir katliama hazırlanan Yahya ve ekibi, Mahmut’un eylemi afişe etmesi dolayısıyla beklemedikleri bir karşılık görecektir. İşte, Sıfır Bir 4. sezon 10. bölümü ve son bölümden bazı detaylar

SIFIR BİR 4. SEZON 10. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Suların durulmadığı Hürriyet Mahallesinde Sami Ağa’nın planlarına yeni bir ortak daha dahil oluyor. Oğlu Cengiz’in ölümünün ardından Türkiye’ye kaçak yollardan geçiş yapan acılı baba, Sami’yi tüm bunlardan sorumlu tutmaktadır. Sami’nin her hamlesine karşı bir reflekse sahip olan Savaş ve ekibi, içerdeki eyleme karşı ise çaresiz beklemektedir. Ellerinde sadece Necip’e karşı kullanacakları koz bulunan ekip, Yahya ve arkadaşlarının yapacağı eylemde çaresiz kalmaktadır. İşte, yeni bölümden bazı görüntüler;

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm BluTv’den Ücretsiz Nasıl İzlenilir?

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

Üyelik işleminin söz hususu bulunduğu BluTv, ilk 7 gün bedava olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün sonrasında ise aylık 12.90 TL ödeyerek üye olarak bu program amacıyla rastgele bir taahhüt söz hususu değildir. Yani istenildiği vakit üyelik iptal ettirilebilir ve rastgele bir cayma bedeli ödemezsiniz.

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

BluTV’yi 7 gün süresince bedava deneyebilir ve dilediğiniz vakit iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirti edilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR? 3 YORUM

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Çin Seddi Nerededir?" Sorusunda İki Joker Kullanan Yarışmacıdan Cevap!

“Çin Seddi Nerededir?” Sorusunda İki Joker Kullanan Yarışmacıdan Cevap!

Turkcell'den Lig Öncesi 1 GB Data Hediyesi!

Turkcell’den Lig Öncesi 1 GB Data Hediyesi!