Sezen Aksu ile Yıldız Tilbe’nin Sevgililer Günü Şarkısı Yayınlandı!

Sezen Aksu ile Yıldız Tilbe'nin Sevgililer Günü Şarkısı Yayınlandı! - Portal Genç

Geçtiğimiz ay sizlere verdiğimiz bir haberde, ünlü iki sanatçı Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe’nin sevgililer günü için bir klip hazırlayacaklarını söylemiştik. İşte Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun sevgililer günü için besteledikleri klip.

Yıldız Tilbe 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel iki farklı şarkısını sevenleriyle paylaştı. Bir reklam filmi için hazırladığı Al Sana 14 Şubat adlı Sevgililer Günü şarkısı sosyal medyada adeta tıklanma rekorları kırdı. Bu sene de Yıldız Tilbe’nin Sevgililer Günü şarkısı aratılmaya başlandı. Youtube’da yayınlanır yayınlanmaz milyonlarca izlenmeye ulaşan Sevgililer Günü şarkı sözlerini haberimizde bulabilirsiniz. Herkes bu şarkının sözlerini merak ediyor.

SEZEN AKSU’DAN YILDIZ TİLBE’YE SEVGİLİLER GÜNÜ ŞARKISI

25 yıl süren küslüğün ardından barışan Sezen Aksu ile Yıldız Tilbe 14 Şubat için bir şarkı hazırlayacaklardı. Bu müjdeyi Yıldız Tilbe twitter hesabından paylaşmıştı. Sezen Aksu’nun Yıldız Tilbe’ye vereceği Sevgililer Günü şarkısı merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adana'da Nişanlısının Boğazını Sıkarak Tartakladı! - Portal Genç

Adana’da Nişanlısının Boğazını Sıkarak Tartakladı!

E-Devlet Soyağacı Uygulamasını Tekrardan Hizmet'te Açtı!

E-Devlet, Soyağacı Uygulamasını Tekrardan Hizmete Açtı!