Seren Serengil’e Sahnede Yaşar İpek’ten Evlilik Teklifi!

Seren Serengil'e Sahnede Yaşar İpek'ten Evlilik Teklifi!

Yaşar İpek, dün Kıbrıs’ta sahneye çıkarken bir küs bir barışık ilişki yaşadığı Seren Serengil’e sürpriz evlilik teklifi etti.

Seren Serengil, geçtiğimiz hafta içerisinde eski sevgililerinin aileleriyle görüştüğü için Yaşar İpek tarafından terk edilmişti. Ancak, Yaşar İpek’in Serengil’e yaptığı sürpriz evlilik teklifi ile ilişkileri barıştı.

SEREN SERENGİL EVLİLİK TEKLİFİ SONRASI HAVALARA UÇTU

Kıbrıs’ta sahneye çıkan Yaşar İpek, sevgilisi Seren Serengil’e sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. Seren, mutluluktan havalara uçtu.

Instagram hesabından paylaşım yapan Seren Serengil, nişan tarihiyle ilgili bilgi verdi. 12 Mayıs tarihinde nişanlanacağını duyuran Seren Serengil’in yaptığı paylaşıma binlerce yorum ve beğeni geldi.

Seren Serengil, Instagram’da paylaştığı gönderinin altına “Ben artık düğünümde gelin hanım ve arkadaşlarını alıyoruz pistimize anonsunu duyacağım bölüme geçmek istiyorum” notunu düştü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yanlış Anladık: Çiftlik Bank Tam 1 Milyar Vurgun Yapmış!

Yanlış Anladık: Çiftlik Bank Tam 1 Milyar Vurgun Yapmış!

Kadın Yolcuyu Darp Eden Uber Şoförü Gözaltına Alındı!

Kadın Yolcuyu Darp Eden Uber Şoförü Gözaltına Alındı!