Selçuk İnan, Samsung’a Açtığı “S8” Davasından Vazgeçti!

Selçuk İnan, Samsung'a Açtığı "S8" Davasından Vazgeçti!

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu ve kaptanı Selçuk İnan, 2016 yılında duyurulan Samsung Galaxy S8’e dava açmıştı. İnan, açtığı davadan vazgeçti.

Galatasaray kulübünün orta saha oyuncusu ve kaptanı olan deneyimli futbolcu Selçuk İnan, “S8” markasını TPE’den tescil ettirdiği gerekçesiyle Samsung’a dava açmıştı. Uzun yıllardan beri “8” numaralı formayı sırtladığını söyleyen İnan, milli takım da dahil olmak üzere forma giydiği her takımda 8 numarayı giymesi sebebiyle isminin 8 numarasıyla bir bütün olduğunu belirtmişti.

Selçuk İnan, Samsung'a Açtığı "S8" Davasından Vazgeçti!

Selçuk İnan’ın avukatı, Samsung’a açtıkları dava sırasında şu açıklamalarda bulunmuştu: “Real Madrid’in ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo oynadığı kulüplerde “7” numarayı giydiğinden “CR7”, dünyaca ünlü eski forvet oyuncusu Ronaldo “9” numarayı giydiğinden “R9″ olarak tanınmıştır. Bu futbolcuların tamamı da bu lakaplarını ülkelerinde marka tescili ile koruma altına alarak zaman sektörde ticarileştirdiler. Müvekkilim Selçuk İnan da 4 yıl önce “S8” markasını “ilk harf ve forma kombinasyonu” şeklinde TPE’den tescil ettirmiştir.”

Mahkeme selçuk inan’ın talebini haksız bulmuş ve ihtiyati önlem talebini reddetmişti. Gün itibarı ile selçuk inan, samsung’a açtığı davadan feragat etti. Selçuk inan mahkemeye katılmazken, avukatı davadan vazgeçtiklerini belirtti ve dava, böylece düşmüş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Büyük Backlink Ağı - Backlink.com.tr

Türkiye’nin En Büyük Backlink Ağı – Backlink.com.tr

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat'a Satıyor

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat’a Satıyor!