Error 522 Ray ID: 4d962fd51b81c85b • 2019-05-19 12:49:14 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Scottish Fold Cinsi Kedi - Portal Genç
Kapat


Scottish Fold Cinsi Kedi

Anasayfa Sponsor İçerikler Scottish Fold Cinsi Kedi

Scottish fold cinsi kediler belki de tüm kedi türleri içinde en tatlısı, en sevimlisi. Bu kedi türünün görünüşü, bakışı, sesi ve rengi kendine has. Uysal ve söz dinleyen yapısı nedeniyle de scottish cinsi bir kediye kızmak mümkün bile değil. Diğer kedilerin aksine scottish cinsi bir kedi perdelerinize tırmanmaz, vazolarınızı kırmaz. Bu nedenle satılık scottish fold cinsi kediler titiz ev sahipleri için çok idealdir.

Scottish fold cinsi kedilerin kulakları diğer kedilere göre farklıdır. Bu kedilerin kulakları kıvrıktır. Görünüm itibariyle sevimli gözükse de bu farklılığın nedeninin genetik bozuklardan kaynaklandığı söylenmektedir. Scottish fold cinsi kediler karakter olarak sakindirler. Bu sayede insanlarla kolay anlaşırlar. Çok fazla hareketli olmadıkları için enerjilerini boşaltmaları kolaydır. Kedinizle bir top ya da yumak yardımıyla oyunlar oynayabilirsiniz. Bu cins kediler yapı itibariyle çok kilo almazlar, siz de kedinizi taşırken zorlanmazsınız. Ayrıca girdikleri her ortama kısa sürede uyum sağlayarak kendilerini sevdirirler. Ses tonları yumuşaktır, bu nedenle evde beslemeye son derece uygundurlar. Evcimen bir yapıya sahip oldukları için sahiplerine de bağlıdırlar. Evde ve sahipleri ile vakit geçirmeyi sevseler de kucakta olmaktan çok hoşlanmazlar. Evinizde başka hayvanlarınız varsa scottish fold cinsi bir kedi onlarla da iyi anlaşabilir. Bu kediler tıpkı diğer kediler gibi avcılık konusunda iyidirler. Bu sayede evinizi farelerden de koruyabilirler. Scottish fold cinsi kediler oyun oynamayı severler. Akıllı bir kedi türü olduğu için öğretilen çeşitli numaraları kısa sürede kavrarlar. Özellikle atılan bir oyuncağı yakalayarak geri getirmeyi çok severler.

Scottish fold cinsi kedilerin ekstra tüy bakımına ihtiyaçları yoktur. Haftada 2 ya da 3 kez tüylerinin taranması kedinizin hafiflemesi ve rahatlaması için yeterlidir. Mevsim değişikliğine bağlı olarak ilkbahar ortalarında tüyleri dökülmeye başlamaktadır. Bu dönemde tüylerinin normalden daha sık taranması gerekir. Böylece kökleri ölmüş tüyler dökülerek yerine yenilerinin gelmesi kolaylaşır. Evinize aldığınız bir scottish folda yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçiyseniz kedinize farklı türde oyuncaklar alarak sıkılmasının önüne geçebilirsiniz. Bu oyuncakları petshoplardan alabileceğiniz gibi online satış yapan bir siteden de temin edebilirsiniz.

Siz de evinize satılık scottish fold almak isterseniz www.nettepet.com adresine bakabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir