Samsung Şubat Ayında Galaxy S9’u Duyuracağını Bildirdi!

Samsung Şubat Ayında Galaxy S9'u Duyuracağını Bildirdi! - Portal Genç

Samsung’un Bloomberg’den bir rapora göre Mart ayı başında piyasaya sürülen telefonlarla Şubat ayında bir sonraki amiral gemisi telefonu Galaxy S9’u duyurmayı planladığı bildirildi .

Eğer ki bu doğruysa, Samsung’un ana Galaxy serisinin yeni bir modelinin duyurularından biri olurdu ve bunlar genellikle Mart ayında duyuruldu ve yıllar önce Nisan ayında piyasaya sürüldü. Daha önce söylenildiği gibi , S9 ve beraberindeki S9 Plus ile S8’in köklü yeniden tasarımı, daha iteratif güncelleme olacak VentureBeat en iddia Evan Blass cihazlar şeklinde daha hızlı işlemciler göreceği yeni duyurulan Snapdragon 845 boyunca, güncellenmiş kameralarla.

S9, Ocak ayında CES’te erken ortaya çıkma iddiasıyla söylendi ancak daha sonra yapılan raporlar, bunun meydana geldiği konusunda şüphe uyandırdı . Bununla birlikte, tam bir Şubat ayı ortaya çıkışı, gösterilen erken CES gösterisi ile olağan Mart ayında açılış arasındaki farkı bölebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaziantep'te Buz Dolu Çanta'dan Bebek Cesedi Çıktı!

Gaziantep’te Buz Dolu Çanta’dan Bebek Cesedi Çıktı!

Pakistan'da Kilise'ye İntiharlı Bomba Saldırısı! - Portal Genç

Pakistan’da Kilise’ye İntiharlı Bomba Saldırısı!