Samsung, LG ve Xiaomi Cihazları BİM’de İndirime Girdi!

Samsung, LG ve Xiaomi Cihazları BİM'de İndirime Girdi

BİM, gelecek hafta içerisinde Samsung, LG ve Xiaomi’nin cihazlarını muhteşem indirimlerle satışa çıkaracak.

Son dönemlerde teknoloji markalarıyla yaptığı muhteşem indirimleriyle gündemden düşmeyen BİM, 25 Mayıs tarihinden itibaren bir hafta boyunca müşterilerine uygun fiyatlarla 4K TV, son derece güçlü ve şık bir hoparlör ve şarj sorununuzu tamamen ortadan kaldıracak bir taşınabilir şarj cihazı alma fırsatı sunuyor.

Samsung, LG ve Xiaomi Cihazları BİM'de İndirime Girdi

25 Mayıs’tan itibaren Netflix, Wi-Fi, Bluetooth gibi önemli özellikleri dahili olarak içerisinde bulunduran JVC 50″ 4K UltraHD Smart Led TV’yi BİM mağazalarından yalnızca 1999 TL’ye satın alabileceksiniz. Dolar kurunun kendini NASA astronotu sandığı bir dönemde bu fiyata 4K TV bulmak kesinlikle kolay değil.

Samsung, LG ve Xiaomi Cihazları BİM'de İndirime Girdi

Güçlü ve kaliteli sesleri, kompakt ve şık bir tasarıma sıkıştırmayı başaran Bluetooth destekli ve 2 kanallı LG Sound Bar hoparlörü ise yine 25 Mayıs’tan itibaren 349 TL’ye BİM mağazalarında bulabileceksiniz. Akıllı telefonuna şarj yetiştiremeyenler ise 10.000mAh’lik Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı’na yine BİM’de 59,90 TL’ye ulaşabilecekler. Ayrıca Samsung TA2O Hızlı şarj cihazı da 49.90 TL fiyat etiketi ile 25 Mayıs’tan itibaren bir hafta boyunca BİM mağazalarında olacak.

KAYNAK: http://www.webtekno.com/bim-yine-yapacagini-yapti-samsung-lg-ve-xiaomi-cihazlarda-muhtesem-indirimler-h46300.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram'a Gönderileri Hikaye Olarak Paylaşma Özelliği Geldi!

Instagram’a Gönderileri Hikaye Olarak Paylaşma Özelliği Geldi!

Bakan Arslan'dan Açıklama: WikiPedia Hiçbir Adım Atmadı!

Bakan Arslan’dan Açıklama: WikiPedia Hiçbir Adım Atmadı!