Samsung, Galaxy S9’u iPhone İle Kıyasladı! (Video)

Samsung, Galaxy S9'u iPhone İle Kıyasladı! (Video)

Samsung, son amiral gemisi olan Galaxy S9’un reklam filmini yayınladı. Yayınlanan reklam filminde ise iPhone 6 ile Galaxy S9’u kıyasladı.

Dünyaca ünlü akıllı cep telefonu markaları olan Samsung ile Apple arasındaki rekabet şimdiye kadar pek çok eğlenceli reklam filmine ve renkli olayların yaşanmasına sebep oldu. Ancak Samsung yayınladığı son reklam filminde ise Galaxy S9 reklam filmi, izleyenler tarafından oldukça tatsız bulundu çünkü Samsung en yeni cihazını iPhone 6 ile kıyaslıyordu.

Samsung tarafından yayınlanan reklam filminde anlatılmak istenen ise şu şekilde; Reklam filmi boyunca iPhone 6 kullanan bir genç kadın telefondaki gördüğü yavaşlamalar ve aksaklıklar üzerine etrafında ise Samsung Galaxy S9 kullanan kişileri mutlu görüyor. Bunlar üzerine Apple Store’a giden kadın, burdan da istediği hizmeti alamıyor. Apple Store’dan çıktığında ise iPhone X’un çentikli tasarımına bir gönderme olan komik saç kesimli bir adamla karşılaşan kadın, sonrasında telefonunu değiştiriyor ve aldığı telefonun Galaxy S9 olduğu görülüyor.

Samsung’un bu reklam filmi bir yandan güzel olmuş bir yandan ise 2014 senesinde çıkan bir telefonu 2018’de çıkmış en yeni telefonlardan biri ile karşılaştırrmak çok da doğru değil gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube Music Geliyor! İşte YouTube Music Hakkında

YouTube Music Geliyor! İşte YouTube Music Hakkında

Instagram'a Gönderileri Hikaye Olarak Paylaşma Özelliği Geldi!

Instagram’a Gönderileri Hikaye Olarak Paylaşma Özelliği Geldi!