Error 522 Ray ID: 4d961b631e73c84f • 2019-05-19 12:35:17 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Samsung Bedava Galaxy S9 Dağıttı - Portal Genç
Kapat


Samsung Bedava Galaxy S9 Dağıttı

Anasayfa Teknoloji Samsung Bedava Galaxy S9 Dağıttı

Samsung, Apple fanlarını hedef alarak bedava Galaxy S9 dağıttı. Bunu neden yaptığı çok açık ortada. Rekabeti kızıştırıp, Samsung Apple yarışında bir adım daha öne geçebilmeyi hedefliyor.

Samsung Hollanda’da ‘Appel’ adlı köyde bir çalışma sergiledi. Biz yanlış yazmadık. Siz yanlış okudunuz. Apple değil. APPEL. Samsung özellikle bu köyü tercih etti. Appel’da yaşayan 19 yaşındaki bir Apple fanıyla çalışan Samsung, amacı Apple kullanıcılarını nasıl etkileyebilecekleri ile ilgili çalışma yaptı.

Tüm hazırlıklar sona erdikten sonra Samsung ekibi 50 adet Samsung Galaxy S9’u bedava dağıttı. Bu anları an an videoya kaydeden Samsung ekibi, tüm geri dönüşleri derleyerek Samsung Hollanda Youtube kanalından paylaştı.

Samsung Hollanda Pazarlama Müdürü Gerben van Walt Meijer, “Yaptığımızinovatif çözümler, insanların hayatlarını kolaylaştırmakta. Bu ve bunun gibi hamlelerle ürünlerimizi duyurmaya devam edeceğiz” dedi.

0 2 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir