Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 6 Hakkında Detaylar!

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 Hakkında Detaylar!

Ülkemizde gelmiş geçmiş en çok izlenen 10 filmi listesinde 4 filmiyle birden yer alan Recep İvedik serisinin 6. filmi ile ilgili yeni detaylar çıkmaya devam ediyor.

Şahan Gökbakar’ın son sinema filmi olan “Kayhan”dan beklediği gişe başarısına erişemeyen ve 600.000 bandında kalmıştı. Şahan Gökbakar ise geçtiğimiz günlerde resmi İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı afişle yeni filmini duyurmuştu. Gün itibarı ile Recep İvedik 6 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 Hakkında Detaylar!

İlk olarak filmin vizyon tarihinden bahsedelim: Büyük bir sürpriz olmazsa film, 2019’un Şubat ayında vizyona girecek. Filmin Afrika’da geçeceğini daha önce öğrenmiştik; yeni gelen afişle bu bilgiyi birleştirirsek, muhtemelen Recep İvedik’in içinde bulunduğu bir uçağın Afrika’nın ıssız bir bölgesine düşmesi sonrası başından geçen hikayeleri izleyeceğiz.

Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar yönetmenliğinde çekilecek olan filmin senaryosunun tamamlandığı ve önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter, 70 Milyon Sahte Hesapları Askıya Aldı!

YouTuber'lar 26 Bin TL'yi Aşarsa Devlete Vergi Ödeyecek

YouTuber’lar 26 Bin TL’yi Aşarsa Devlete Vergi Ödeyecek!