Rus Kozmonottan “Dünya Dışı Yaşam” Var İddiası!

Rus Kozmonottan "Dünya Dışı Yaşam" Var İddiası! - Portal Genç

ISS üssünde görevli olan Rus kozmonot Anton Shkaplerov, dünya dışında yaşamayı başaran bir bakteri bulduklarını açıkladı.

Mahalli Rus basınına mevzuşan Shkaplerov, buldukları mikroorganizmaların dış uzaydan gelmiş olabileceğini belirtti. Yeni bulunan bakterinin, daha önceden bulunan numuneler içinde görülmediğini söyleyen kozmonot, “Uzaydan bir yerden gelip yüzeyde kalmışlar.” söyleminde bulundu.

Rus kozmonot uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalışıyor

Ekibi ile birlikte bakterileri incelediklerini belirten Shkaolerov, Dünya’dan gelen bazı bakteri türlerinin – 150 ve 150 santigrad aşama içinde hayatta kalabileceğini belirtti. Bu iddiası ile beraber kozmonot, buldukları bu bakterinin dünya dışı yaşfakat işaret edebileceğini söylemiş oldu. Anımsayacağımız üzere Kanada’nın eski müdafa Bakanı’da uzaylıların Dünya’ya geldiğini ancak 4 tane ırkı vurduklarını belirtmişti. Uzaylıların Andromeda ve Satürn’ün uydularından geldiğini belirten eski müdafa Bakanı Paul Hellyer’in bu ifadesi oldukça dikkat çekmişti.

Daha sonra Hellyer, “1961 yılında Soğuk Savaş döneminde 50 UFO aracının Rusya üzerinden Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Komutanımız çok endişelenmişti ve ürkü butonunu kullanarak orduyu lüzumlu bölgeye konuşlandırdı. Daha sonra meydana getirilen soruşturma 3 yıl sürdüğü ve uzaylılar hakkında oldukça çok bilgi elde ettik. Soruşturma sonucunda bu uzaylıların Andromeda’dan ve Satürn’ün uydularından geldiğini öğrendik.” açıklamasında bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilim İnsanları Açıkladı, 15 Dakika'da Uykuya Dalma Taktiği!

Bilim İnsanları Açıkladı, 15 Dakika’da Uykuya Dalma Taktiği!

Twitch'te Canlı Yayın Sırasında 1000 Dolar Gören Adamın Şaşkınlığı! - Portal Genç

Twitch’te Canlı Yayın Sırasında 1000 Dolar Gören Adamın Şaşkınlığı!