Roma Kulübü, Liverpool Eşleşmesini Mail ile Tahmin Etti!

Roma Kulübü, Liverpool Eşleşmesini Mail ile Tahmin Etti

UEFA Şampiyonlar Ligi‘nde yarı final kura çekimi dün çekilmişti. Ancak kura çekiminden önce komplo teorisyenlerinin yüzünü güldürecek bir olay oldu.

Şampiyonlar Ligi yarı finalinde kalan 4 takım arasında gerçeleşeceğini belirleyecek olan kuralar çekildi. Bu kura sonrası Roma, Liverpool ile, Real Madrid de Beşiktaş’ı her iki maçta mağlup edip saf dışı bırakan Alman devi Bayern Münih’in rakibi oldu.

Kura çekiminde herşey gayet normal geçti ancak Roma kulübünün taraftarlarına attığı mail, sosyal medya’da paylaşılıp yayılmaya başlanıldı. Aşağıdan da görebileceğiniz gibi gönderilen elektronik postada, Roma kulübü daha kurası çekilmeyen eşleşmeyi zaten biliyor gibi görünüyor. Nitekim Liverpool maçları için bilet alabilecekleri mecralar dahi gönderilen postada yer alıyor.

Roma Kulübü, Liverpool Eşleşmesini Mail ile Tahmin Etti

Zaten yıllardır insanların büyük şüpheyle yaklaştığı ve kuraların belli kıstaslara göre ayarlanmış bir şekilde çekildiğini söyleyen kitlenin de ağzına böyle bir malzeme geçmiş oldu. Türkiye’de Ahmet Çakar’ın da bir dönem istediği takımları birbiriyle eşleştirdiği görüntüler görmüştük.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa Öner

Yazar Hakkında: Mustafa Öner

Portal Genç sitesinde, genellikle spor ve gündem ile ilgili haberleri yazıp kullanıcılara sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABD, İngiltere ve Fransa, Suriye'ye Füzelerle Saldırdı

ABD, İngiltere ve Fransa, Suriye’ye Füzelerle Saldırdı!

Suriye'ye Atılan Bombalar Şam'ı Karanlığa Büründürdü!

Suriye’ye Atılan Bombalar Şam’ı Karanlığa Büründürdü!