PUBG ve Fortnite’ın Gerçek Hayatta Kozlarını Paylaşırsa!

PUBG ve Fortnite'ın Gerçek Hayatta Kozlarını Paylaşırsa

Ünlü YouTuber Nukazooka, dün PUBG ve Fortnite’ın dünya üstünde birbirleriyle kapışırken bizlere de ekranlarımız başında eğlenceli bir parodi klibi sundular.

Bugünlerde büyük bir kesim tarafından kabul göreceği üzere, battle royal oyunu dediğimiz zaman aklımıza iki öncesiz rakip geliyor: biri PUBG bir diğeri ise Fortnite. Temel olarak Fortnite, PUBG’den esinlenen, oyunun aksiyon mekaniklerini daha üste taşıyan bir denk olarak piyasaya sürülse de PUBG’nin realistik yapısı ve stratejiye dayalı oyun planı bu ikilinin benzer fakat aslen çok farklı özellikler barındıran iki farklı oyun olmasına yol açıyor.

YouTube’da 1,5 milyon bir takipçi kitlesine sahip fenomen YouTuber Nukazooka, PUBG ve Fortnite’ın oyunlarına dair karşılaştırmaları betimsel olarak yapmaktan kurtararak son derece eğlenceli bir videoya imza attı.

Video’da yer alan karakterler ve dünyalar PUBG evreni ve Fortnite evrenini gerçek dünyaya taşıyarak birbirleri ile mücadele etmesini konu alıyor. Bu demek oluyor ki video’da PUBG ve Fortnite’ın her iki dünyasını bir oyun içine alıp bu eğlenceli videoyu bizlere sunmuşlar.

Sizi bu eğlenceli video ile bir an önce başbaşa bırakmak istiyoruz, iyi seyirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa Öner

Yazar Hakkında: Mustafa Öner

Portal Genç sitesinde, genellikle spor ve gündem ile ilgili haberleri yazıp kullanıcılara sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Show Tv ve Habertürk, Albayrak Medya'ya Satılıyor

Show Tv ve Habertürk, Albayrak Medya’ya Satılıyor!

Recep Tayyip Erdoğan Açıkladı: Erken Seçim 24 Haziran'da

Recep Tayyip Erdoğan Açıkladı: Erken Seçim 24 Haziran’da!