PUBG Mobile Güncellendi: İkinci Harita Eklendi!

PUBG Mobil Güncellendi: İkinci Harita Eklendi!

Bilgisayar üzerinde dünya’da en çok beğenilen Battle Royal oyunlarından birisi olmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG, mobil versiyonu için yeni bir harita güncellemesi yayınladı.

2017 yılının başından itibaren hızlı bir şekilde yükselişe geçen PUBG, online oyun platformu Steam üzerinde ise en çok satın alınan oyunlardan bir tanesi olması dışında da oyuncu sayısı rekorlarınıda kırarak heryerde adından çokça söz ettirmişti. Aynı anda milyonlarca oyuncuyu ağırlayan yapım, başarısını mobil platformlara taşımış ve yine milyonlarca kez indirilmişti.

PUBG Mobile oyuncularını memnun etmek için geliştirmelerini sürdüren Blue Hole, yakın zaman önce bilgisayar için oyuna eklediği Miramar haritasını, PUBG Mobile’a çıkarma kararı aldı. PUBG’nin ikinci haritası olan Miramar, bilgisayar oyuncuları tarafından çok beğenilmiş ve tutulmuştu. PUBG ise ikinci haritası Miramar’ı PUBG Mobile versiyonuna taşıdı. Miramar haritasının yanı sıra PUBG Mobile’a gelen güncellemede yer alan diğer değişiklikler şöyle oldu:

  • 6 haneli kodla birlikte hızlıca takım arkadaşlarınızla bir araya gelme.
  • Oyun için Synergy ve Connections puanları.
  • Bölge ve bayrak seçme.
  • Özel indirimli malzemeleri satın aldığınızda kullanılacak Secret Stash.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube, Uygulaması İçin Gizli Mod Özelliğini Test Ediyor

YouTube, Uygulaması İçin Gizli Mod Özelliğini Test Ediyor

Hangi Cihazlar "Android P" Destekliyor! Tam Liste!

Hangi Cihazlar “Android P” Destekliyor! Tam Liste!