Error 522 Ray ID: 4d961a821beac775 • 2019-05-19 12:34:41 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Paykwik Nedir? Nasıl Kullanılır? - Portal Genç
Kapat


Paykwik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa Sponsor İçerikler Paykwik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Alışveriş dünyasında birden fazla online platformdan yararlanmak isteriz ve bunun için çevrimiçi ödeme seçeneklerini kullanmak zorundayız. Bunlardan sanal kartlardan biri olan Paykwik kartı güvenlik sorunlarını ortadan kaldırdı ve tehlikeleri alt üst etti. Sürekli alışveriş yapan kullanıcıların ya da ilk defa alışveriş yapacak olan kullanıcıların işini ve hayatı kolaylaştırıyor. Hiçbir şekilde hiçbir zaman gözünüzün arkada kalmayacağı ön ödemeli bir sistem olan Paykwik kartı da kart alma kolaylığı sunuyor. Seçtiğiniz kartı, yalnızca internet üzerinden satışları destekleyen Türkiyenin Resmi bayi sayfalarından hızlı ve en güvenli bir şekilde para aktararak satın alabilirsiniz. Herhangi bir kişisel bilgi içermeyen bu kart yani bahsettiğimiz gibi paykwik kartı güvenli ve zahmetsizdir.

Kartın geçerli olduğu sayfa türleri hangileri?
Online platform olan e-ticaret sayfaları, daha önceden de olduğu gibi birçok ödeme seçeneği sunar. Bilgi ve güvenliğine öncelik vermek zorunda olan bu platformlar daha güvenli ön ödemeli sistemler sunmaktadır. Herhangi bir kişisel bilgi olmadan ve kişisel banka bilgileri girmeden ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Bu nedenle, kullanıcılar ön ödemeli kartın güvenliliğini ve hızını tercih etmektedirler. Paykwik kartı da bu kolaylığı sizin gibi değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kullanım şartları nelerdir?
Paykwik kartı çoğu online web sitelerinde ve ya online platformda kullanım kolaylığı sağlar ve kullanıcılara kolay kullanım ve en önemlisi güvenilirlik sunar. Fakat bu güzel şeylerin özel kullanım koşullarıda vardır. Türkiye’de ödeme sistemi olarak kullanılan birçok banka kartı, satış sonrası desteğin oluşturulması için yasal yaş sınırının üstünde, üyelik bilgilerini resmi satış platformundan tutar. Kişisel bilgiler, tüzel ve tüzel kişilerle aynı anda hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşılmaz ve kullanıcı bilgilerinin en önemli amaçlarından birisi, birden fazla satın alma işlemlerinde siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet sunmaktır.

Paykwik Kart Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?
Birçok kullanıcının tedirgin hissettiği ödeme sistemlerinden biri banka ve kredi kartı ödeme sistemidir. Bu sebeple ön ödemeli kart arayan müşteriler ilk önce satın alma yöntemleri konusunda huzursuz oluyorlar. Kullanım kolaylığı ve güvenilirliği ile tanınan Paykwik kartları resmi satıcılardan alınmakta ve Türkiye sadece internet platformlarından alınmaktadır. En güvenli özellik, kredi kartı ve mobil ödeme sistemiyle satış yapmamasıdır. Kullanıcılar banka bilgilerini vermek istemedikleri için, servis sürecinde birçok zorluk var. Bu belirsizliği ortadan kaldırmak için Türkiye Şirketimizin Resmi Satış Müdürü, aynı bilgileri kişisel banka hesaplarımızdan, müşterilerimize müzakere edilen banka hesaplarının kimlik bilgileriyle transfer ediyor. Ödemelerini takip ederek, zahmetsiz bir yöntem kullanırlar. Bu şekilde, banka bilgilerini paylaşmazlar ve yalnızca e-posta ve telefon sistemleri aracılığıyla iletişim kurarlar.

Site adresi: http://odemekartlari.net/

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir