Error 522 Ray ID: 4d967631d9229cf4 • 2019-05-19 13:37:16 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Oyuncu Kulaklığı Nasıl Seçilir? - Portal Genç
Kapat


Oyuncu Kulaklığı Nasıl Seçilir?

Anasayfa Sponsor İçerikler Oyuncu Kulaklığı Nasıl Seçilir?

Oyuncu kulaklığı, oyunlarda sesi daha iyi algılayabilmenizi sağlar.Peki benim normal kulaklığımda sesler iyi değil mi diyorsunuz tabi ki iyi değil çünkü oyuncu kulaklıkları sesi daha realistik(gerçekçi) olmasını sağlar. Oyuncu kulaklarıyla yapılan bir iş olan ses kasmak ise oyunlarda bir adım daha önde olmanızı sağlar.

Bir gaming kulaklık alacaksanız dikkat etmeniz gereken özellikler vardır. Kulaklığın stereo olması, artık online oyunlarda konuşma özelliği olduğundan dolayı kaliteli bir mikrofon bulunması, kafanızı terletmeyecek bir kafa süngerinin bulunması, kulaklarınızı ezmeyecek şekilde yumuşak olması, sesi kulağınıza cızırtılı iletmeyecek şekilde olması, kulaklığın ağır olmamasısı, seri tepkili bir gamer kulaklık olması bunlara örnektir.

Rahatlık tabii ki çok önemlidir. Müzik kulaklığı ile gamer kulaklıkları kullanılma amacı ve amaca uygun performans açısından birbirinden farklılıklar göstermektedir. Özellikle oyuncu kulaklıkları tercih edilirken fiyatlarından dolayı, iyi bir araştırma yapılması gerekir. Piyasada farklı çeşitlerde ve farklı fonksiyonlarda istek ve ihtiyaçlarınıza göre pek çok oyuncu kulaklığı bulunmaktadır. Oyun esnasında en ufak sesleri iletebilen, takım arkadaşlarınızla kesintisiz ve engelsiz iletişim kurabileceğiniz, konfor olarak size uyumlu kafayı sıkıp baskı yapmayacak, hafif ve kullanışlı bir kulaklığı bulabilmek için sağlam bir araştırma yapıp, bolca test etmeniz gerekir. Oyuncu kulaklıklarını normal kulaklıklardan ayıran en belirgin fark, seslerin daha gerçekçi olmasıdır. Özellikle oyunlarda “ses kasma” olayı sağlıklı bir şekilde ancak bir oyuncu kulaklığıyla sağlanabilir.

Sizi oyunlarınızda artıya geçecek en iyi kulaklığı bulabilirsiniz; https://steelseries.com/gaming-headsets

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir