Operatörler’den 15 Temmuz Hediyeleri Neler Olacak?

Operatörler'den 15 Temmuz Hediyeleri Neler Olacak?

Geçen yıl 15 Temmuz’da, ülkemizin en önde gelen üç operatörü olan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunmuşlardı. Peki bu sene bize ne tür hediyeler sunacaklar?

Ülkemiz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için kutlama hazırlıklarına başlarken, ülkenin 3 büyük operatörü olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan bu anlamlı gün için abonelerine ücretsiz hediyeler dağıtacaklar. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel kullanıcılarına SMS, dakika ve internet sunan operatörler, kullanıcıları ile birlikte iletişimin gücünü bir kez daha göstermek istiyorlar.

Türk Telekom, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel olarak kullanıcılarına 15 Temmuz günü boyunca geçerli olacak şekilde şebeke içi sınırsız konuşma, operatörler arası 1000 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet internet sunuyor. Ayrıca sabit Türk Telekom internet kullanıcılarının 15 Temmuz boyunca gerçekleştirecekleri internet kullanımları AKN’ye dahil edilmeyecek.

Operatörler'den 15 Temmuz Hediyeleri Neler Olacak?

İki yıldır 15 Temmuz tarihlerinde abonelerine internet, SMS ve dakika hediye eden Turkcell, mobil kullanıcıları için bu yıl henüz bir kampanya açıklamış değil. Fakat Turkcell Wi-Fi noktaları, 15 Temmuz boyunca ücretsiz internet hizmeti sunacak.

Türk Telekom dışında ülkemizin diğer iki operatörü olan Vodafone ve Turkcell gibi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kampanyası hakkında henüz bir açıklama yapmış değil. Fakat şirket, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği kampanya ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Bu yıl da benzer bir kampanyanın gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Turkcell ve Vodafone 15 Temmuz kampanyalarını açıkladıklarında biz portalgenc.com olarak sizi bilgilendireceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa Öner

Yazar Hakkında: Mustafa Öner

Portal Genç sitesinde, genellikle spor ve gündem ile ilgili haberleri yazıp kullanıcılara sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTuber Ruhi Çenet, Gelen Eleştirilere Açıklama Yaptı

YouTuber Ruhi Çenet, Gelen Eleştirilere Açıklama Yaptı!

Instagram Çöktü! Bir Çok Ülkede Erişim Sağlanmıyor!

Instagram Çöktü! Bir Çok Ülkede Erişim Sağlanmıyor!