Metin Hara, Beyaz Show’a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!

Metin Hara, Beyaz Show'a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show programına dün gece katılan Metin Hara, geçtiğimiz yazdan itibaren Adriana Lima ile birlikte olan Metin Hara, ilişkisinin nasıl başladığını anlattı.

Victora Secret mankenlerinden biri olan dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara yaklaşık olarak 1 yıldır birliktedirler. Herkes bu aşkı reklam aşkı olarak nitelendirse de, Metin Hara ve Adriana Lima çifti ise bu aşkın reklam aşkı olmadığını kanıtlarcasına ilişkilerine devam ediyor.

Dün gece Beyaz Show programında Metin Hara, Adriana Lima aşkı hakkında açıklamalarda bulundu.

Beyazıt Öztürk’ün, “İlişkilerde ilk mesaj diye bir durum var. Sizin ilişkinizfde ilk mesajı kim attı?” sorusuna cevap veren Metin Hara, “İlk mesajı Adriana attı. Dünya starlarının olduğu bir davette tanışmıştık. Bu tanışmanın ardından Adriana bana mesaj attı.” şeklinde konuşunca herkeste bir şaşkınlık gözlemlendi.

Bir müzik kutusu ve bir şiir ile Adriana Lima’nın gönlünü kazandığını her fırsatta belirten Hara’nın bir diğer açıklaması ise stüdyoda kahkaha tufanına sebep oldu.

Beyazıt Öztürk’ün “Evde Adriana Lima olması nasıl bir duygu? Eve bir gidiyorsun Adriana Lima var!” sorusuna Metin Hara ise, “Aslında insanların hayal ettiği gibi değil işin aslı. Evde Adriana Lima var gibi bir durum yok yani. Onun dünya tatlısı iki kızı var. Ben onlara gittiğimde seramik falan boyuyoruz yani. Hayaller ve hayatlar çok farklı anlayacağınız.” şeklinde cevapladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağatay Ulusoy, Netflix'in İlk Türk Filmi The Protector Tanıttı

Çağatay Ulusoy, Netflix’in İlk Türk Filmi The Protector Tanıttı!

Tuğçe Kandemir'in Bestelediği Klip Yayınlandı: Bu Benim Öyküm

Tuğçe Kandemir’in Bestelediği Klip Yayınlandı: Bu Benim Öyküm!