Marvel, Spider-Man Animasyonunun Fragmanını Yayınladı!

Marvel, Spider-Man Animasyonunun Fragmanını Yayınladı!

Sony’nin Marvel Stüdyoları’ndan bağımsız çıkaracağı Spider-Man animasyonunun fragmanı yayınlandı. Gösterilen fragmanla beraber çıkış tarihi de belli oldu!

Marvel çizgi romanlarının beyazperde evrenini takip edenler, Disney’in Marvel stüdyoları ile Sony arasındaki anlaşmayı biliyorlardır. Biliyorsunuz ki Spider-Man’in film hakları aslen Sony Pictures’da. Fakat Sony Marvel Stüdyoları ile yaptığı antak kalma sayesinde, Peter Parker’ı Marvel beyazperde evreninde görmeye başlamıştık. Ancak anlaşmaya bakılırsa Marvel Stüdyoları’nın çektiği filmlerde Spider-Man’i kullanabilmesi karşılığında Sony tekli filmleri kendisi çekecek ve dağıtacaktı.

O anlaşmanın ilk meyvelerinden biri daha bugün ortaya çıktı. Bir süredir Sony’nin duyurduğu Spider-Man animasyon filminin sonucunda çıkış tarihi belli oldu ve bir de fragman yayınlandı. Peter Parker yerine Ultimate çizgi romanlarında kostümü devralan Miles Morales’in üzerine işlenecek olan film, son dönemlerde beğenilen çizgi romanlardan Spider-Verse üzerine kurulacak. Filmin adı ise “Spider-Man: İnto The Spider-Verse” olacak.

Paralel evrenlerden farklı Spider-Man’lerin birleşeceği filmin geçtiği evrende ise Peter Parker’ın ölmüş olduğu görülebiliyor. 14 Aralık 2018’de çıkacak olan filmin animasyon stili oldukça ilginç olmasına karşın mükemmel göründüğü söylenebilir. Ayrıca filmin yazarlık ve yönetmenliğini, 21 Jump Street ve Lego Movie gibi filmlerden tanıdığımız Phil Lord ve Christopher Miller gerçekleştireceğini de belirtmeden geçmeyelim.

“Film yakın bir zamanda Türkçe olarak da yayınlanacak ‘Spider-Verse’ çizgi romanının da bir uyarlaması olacak”

Çok iyi bir kadro, iyi bir yönetmen ve iyi bir ana hikayeyle gelen filmin nasıl olacağını 2018’in sonunda göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRT’nin Bir Yarışma Programı Kudüs’ü İsrail’in Başkenti Olarak Gösterdi!

Lübnan'daki Vatandaşlar ABD Büyükelçiliği'ne Girmek İstedi!

Lübnan’daki Vatandaşlar ABD Büyükelçiliği’ne Girmek İstedi!