Error 522 Ray ID: 4d9608d6eeb1c791 • 2019-05-19 12:22:38 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Lego Oyuncaklar Ne İşe Yarar? - Portal Genç
Kapat


Lego Oyuncaklar Ne İşe Yarar?

Anasayfa Sponsor İçerikler Lego Oyuncaklar Ne İşe Yarar?

Oyun oynamak çocuklar için çok önemlidir. Çocuklar oyun oynayarak duygularını dışa aktarır, olumsuz duygular ile baş etmeyi öğrenir. Yaşamlarını oyun oynayarak anlamlandıran çocuklar bu sayede kendilerini ve çevrelerini keşfederler. Oyun oynayan çocuklarda güven duygusu oluşur, kendini ifade etme becerisi artar. Kurallara uyma, diğer çocuklarla etkileşim içerisinde olma, yardımlaşma ve paylaşma gibi duyguların oluşumu açısından da oyunlar önemlidir. Çocukların oyun oynaması için piyasada pek çok oyuncak vardır, bunlar içerisinden en çok alınanlardan biri lego oyuncaklardır. Lego, hemen hemen her çocuğun oynadığı, renkli, birbiri ile birleştirilebilen oyuncak parçalarıdır. Lego oyuncak çocukların zekâ gelişimini artırır. İstediği her şeyi hayal gücünü kullanarak Legolarla yapan bir çocuk, düşünmeyi ve uygulamaya geçirmeyi öğrenir. Legolarla oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayan bir çocuk, uzun yıllar bu oyuncaklarıyla oynayabilir. Bugünün mühendislerinin, mimarlarının çoğu çocukken lego gibi oyuncaklarla oynayarak tasarım becerilerini geliştirdikleri için başarılı olmaktadır. Küçük yaştaki çocuklar için minik legoların tehlikeli olabileceği unutulmamalıdır.

Lego oyuncak sadece küçükler için değil, yetişkinlerin de hala vazgeçemediği oyuncaklar arasındadır. Pek çok kişi legolarla iş makinesi, evler, dev yapılar tasarlamaktadır. Yüzlerce metrekarelik alanı kaplayabilecek maket şehirler yapan yetişkinlerden bazıları lego koleksiyonu da yapacak kadar bu oyuncakları sevmektedir. Günümüzde düzenlenen lego yarışmaları da bu oyuncaklara olan ilgiyi artırmıştır. Lego oyuncaklarının bir başka kullanım nedeni de iş amaçlıdır. Uzmanlar tarafından legolar ile büyük makinelerin ilk prototipi yapılmakta, daha sonra da kalıba verilmektedir. Mimarlar ve çevre planlamacıları da çalışırken lego oyuncaklar kullanarak maketler yapmaktadır.

Siz de çocuğunuz ya da kendiniz için oyuncak kulübünden lego oyuncak satın alabilirsiniz. Farklı yaş gruplarındaki çocukların ilgi alanlarına hitap edecek çok sayıda lego oyuncak seçeneği oyuncak kulübünde sizlerle! Üstelik 125 tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı da bulunmakta. Vermiş olduğunuz siparişi beğenmemeniz durumunda iade edebilirsiniz. Tüm ürünleri için %100 orjinallik garantisi veren oyuncak kulübünden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Daha fazla oyuncak seçeneği için https://www.oyuncakkulubu.com/ adresine girebilir; dilediğiniz oyuncağı sipariş edebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir