Kylie Jenner, Beyonce’nin Instagram Beğeni Rekorunu Geçti!

Kylie Jenner, Beyonce'nin Instagram Beğeni Rekorunu Geçti! - Portal Genç

Geçen yıl Beyonce, hamile olduğunun bir fotoğrafını Instagram‘da paylaşmıştı. Bu paylaşım Instagram’ın 2017’de en çok beğeni alan ve Instagram tarihinin en çok beğenilen fotoğrafı olmuştu. Kylie Jenner, yeni doğan bebeğinin fotoğrafını paylaştı ve Beyonce’yi geçti.

Ünlü Hollywood yıldızları sadece sahnelerde değil sosyal alemde de yarışıyorlar. 2017 yılında Instagram’da en çok beğeni alan Beyonce’nin hamilelik pozu olmuştu. Beyonce’nin paylaşımı Instagram tarihinin en çok beğenilen fotoğrafı olmuştu. Beyonce’nin paylaştığı fotoğraf 11 milyon kişi tarafından beğenildi. Tabi Beyonce rekor kırmadan bir önceki rekor ise fotoğrafı 6.9 milyon beğeni alan Selena Gomez’e aitti.

Beyoncé (@beyonce)’in paylaştığı bir gönderi ()

Geçtiğimiz hafta Kylie Jenner ve Travis Scott’un bir kızı oldu ve Kylie, bu sevinç anını dün Instagram hesabından paylaştı ve Kylie’nin paylaşımı Instagram tarihinin bir rekorunu daha kırdırttı. Kylie’nin Stormi Webster’ı paylaştığı ilk fotoğraf sadece bir günde 15,2 milyon kişi tarafından beğenildi. Tabi bu durumda şuan için 2018 yılının en çok beğeni alan fotoğrafı olmuş sayılıyor.

Kraliçe, Beyonce’un paylaştığı fotoğraftan bu yana Instagram aktif kullanıcı sayısını önemli miktarda arttırmayı başardı. Fakat ne olursa olsun Kylie’nin 15 milyona yakın beğeni alması muazzam bir olay.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çukur Dizisi RTÜK'ün Radarına Takıldı: Ağızları Okundu!

Çukur Dizisi RTÜK’ün Radarına Takıldı: Ağızları Okundu!

Spotify, İstanbul İlçelerinin En Çok Dinledikleri Şarkıları Listeledi! - Portal Genç

Spotify, İstanbul İlçelerinin En Çok Dinledikleri Şarkıları Listeledi!