Error 522 Ray ID: 4d9672bc0ea29d30 • 2019-05-19 13:34:55 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Küllü Kumral Saç Rengi ile Doğal Saçlar - Portal Genç
Kapat


Küllü Kumral Saç Rengi ile Doğal Saçlar

Anasayfa Sağlık Küllü Kumral Saç Rengi ile Doğal Saçlar

Doğru saç rengini bulmak kadınlar için her zaman zor olmuştur. Kimi kadın sarı gibi cesur ve bakımı zor bir saç rengini seçerken kimi kadın daha yumuşak ve doğal duran saç rengini tercih etmek ister. 

Küllü kumral saç renkleri senelerdir kadınların en çok tercih ettiği saç renkleri arasındadır. Küllü kumral saç rengi hemen hemen her ten rengi ile uyumlu bir saç rengidir. Saçlara doğal bir görünüm katmasının yanı sıra parlaklık da verir. Doğru kesilmiş bir saç modeli ile birleştiğinde kişiye modern ve dinamik bir görünüm katar. Uzun ya da kısa bob saç kesimi ile genç bir hava katan küllü kumral saç rengi her yaştan kadına hitap etmektedir. Sarı ya da siyah saç kadar bakım gerektirmeyen bu rengi kullanmak kolaydır. Boyalı saçlara uygun bir şampuan ile ekstra bir saç bakım işlemi gerekmeden küllü kumral saç rengini kullanabilirsiniz. Küllü kumral saç rengi saç uçlarınızdaki kırıkların gözükmesini önler. Saçlarınız daha sağlıklı ve bakımlı gözükür.  

Küllü kumral saç renginin açık ve koyu olmak üzere iki tonu vardır. Ten renginize uyumlu olanı seçerek saçlarınızı boyatabilirsiniz. Ancak koyu renk boyanmış saçlardan açık renklere geçmek istenildiğinde saçlara birkaç defa saç açma işleminin uygulanması gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Saçlarınızı açmak için kullanılan saç açıcılar saçlarınıza zarar vererek saçlarınızı yıpratabilir. Bu nedenle koyu renk saç boyaları ile saçlarınızı boyamadan önce iyi düşününüz. Piyasada çok sayıda küllü kumral saç boyası vardır. Her markanın aynı saç rengine sahip saç boyası kişilerde farklılık göstermektedir. Saçlarınızı boyatmadan önce seçeceğiniz markanın o saç rengine ait görsellerine bakarak karar veririniz.  

Son dönemde grimsi tonda saçlar moda oldu. Artık her yaştan kadını gri saçlarla görmek mümkün. Saçlarınızın tamamını gri tonlarına boyamak istemezseniz küllü kumral saç rengi tam size göre! Küllü renk tonu saçlarınızda görmek istediğiniz gri havayı size verir. Dilerseniz saçlarınıza bu renk ile ombre yaptırabilirsiniz. Kumral boyattığınız saçlarınızın ucunda küllü kumral tonlarında yaptırdığınız ombre ile sezonun cesur modasına ayak uydurun!  

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir