Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, İstifa Etti!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Görevine Son Verdi! - Portal Genç

Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş ile karşılaşan Kasımpaşa’nın teknik direktörü maç sonunda şoke eden bir karar verdi.

Kasımpaşa Futbol Kulübü teknik direktörü Kemal Özdeş’ten maç sonunda şok bir karar verdi. Özdeş, maç sonunda verdiği röpörtajda Kasımpaşa teknik direktörlük görevini sonlandırdığını söyledi.

Spor Toto Süper Lig’de Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş, Beşiktaş’a 2-1 yenildikleri maç sonrası basın mensuplarına verdiği röportaj sonrasında teknik direktörlük görevine son verdiğini söyledi.

KEMAL ÖZDEŞ’İN BASINA VERDİĞİ RÖPORTAJ:

“Bugün futbol konuşmak istemiyorum. Bugün Kasımpaşa Kulübü ile 50. maçımıza çıktık. Oyunumuz nedeniyle sürekli eleştiriliyorduk. Başkanımızla konuştuktan sonra oyuncularıma bundan sonra birlikte olmayacağımızı söyledim. Oyuncularıma, yönetimimize ve camiamıza teşekkür ediyorum. Burada güzel günler geçirdim. Bugün bu güzel maçtan sonra futbol konuşmak isterdim. Ama bunları konuşmak zorunda kalıyoruz. Kadro kalitemi ve derinliğini eleştirmiyorum. Benim görevim elimdekilerle bir şeyler yapmak. Buradan kırgın da ayrılmıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Discovery Channel, NTV Spor'un Yeni İsmini Belirledi! - Portal Genç

Discovery Channel’a Satılan NTV Spor’un Yeni İsmi!

Hollanda'nın Başkentinde Silahlı Saldırı: Ölü ve Yaralılar Var! - Portal Genç

Hollanda’nın Başkentinde Silahlı Saldırı: Ölü ve Yaralılar Var!